PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736723}

Kraina lodu II

Frozen II
6,9 56 722
oceny
6,9 10 1 56722
5,7 25
ocen krytyków
Kraina lodu II
powrót do forum filmu Kraina lodu II

Ponieważ wszystko w poprzedniej części zakończyło się dobrze. Helza nauczyła się władać nad swoją umiejętnością.

suzi323727

Helza? To chyba mała pomyłka ;) Od razu skojarzył mi się pairing...

Cóż, ja mam trochę pomysłów na kontynuację historii, ale one raczej nadają się na pisemną formę. I nie są dobre, jeśli chodzi o film, ale wierzę, że jeśli Lee powiedziała, że ma dobry pomysł na kontynuację, to ten pomysł ma... nie mam zielonego pojęcia, jaki, mimo, że się sporo nad tym zastanawiałem.

Anonim90

He, he. Dzięki za szybką odpowiedź :) Chodziło mi o Elsę :)

Anonim90

Na razie możemy sobie tylko zgadywać.
Historia ma otwarte zakończenie, więc może to być praktycznie wszystko. Tylko proszę, proszę, niech nie robią nic przewidywalnego.

Veyu

Racja.

Veyu

A co jest przewidywalne?

Altarin

Na pewno dużo fanów spodziewa się, że dostaniemy kolejną postać obdarzoną mocą tworzenia lodu i śniegu (w tym wypadku, jeśli byłby to dobrze poprowadzony wątek, nie miałabym nic przeciwko). Ostatnio zauważyłam też dziwną modę w sequelach polegającą na dawaniu wątku romantycznego postaciom (często nawet pobocznym) zupełnie na siłę - tutaj: dajmy dziewczynę Olafowi albo stwórzmy na poczekaniu faceta, z którym mogłaby związać się Elsa.
Pisząc już, czego nie chciałabym zobaczyć, mam też na myśli nachalne powtórzenia, nawiązania do pierwszej części - o ile w krótkometrażówce tekst Elsy "The cold never bothered me anyway", dodawanie zdobień na sukienkach przy użyciu jej mocy czy scena z Puszkiem w lodowym pałacu były całkiem miłymi smaczkami, to oglądając takie motywy po raz enty miałabym wrażenie, że ktoś próbuje mi sprzedać odgrzewanego kotleta.
Jeśli twórcy nie wyjdą z założenia, że "cokolwiek im damy i tak się sprzeda", to mamy szansę dostać naprawdę dobry film ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones