PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736723}

Kraina lodu II

Frozen II
6,9 56 530
ocen
6,9 10 1 56530
5,6 24
oceny krytyków
Kraina lodu II
powrót do forum filmu Kraina lodu II

Zaczne od tego, że jestem wielkim przeciwnikiem sequeli Disneya, są może dwa które toleruję, reszta, powiedzmy, że udaję że ich nie istnieją. Kiedy pierwszy raz usłaszałam "FROZEN II" to było wielkie "NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE"

Ale dziś, ja fanka Disneya od 30 lat, chodząca encyklopedia Disneya, która więcej wie o filmach z tego studia niż o tym co dzieje się w tym kraju PRZYZNAJĘ SIĘ, ŻE NIE MIAŁAM RACJI.

Zrobiliście to, Disney zrobiliście to, sama niewierzę, ten sequel podoba mi się jeszcze bardziej niż o ryginał i od czwartkowego wieczoru kiedy to byłam na przedpremierze, widziałam film już 5 razy. Tak czwartek wieczór, piatek wieczór, dziś trzy razy pod rzad. W sumie jest dopiero 15 moze pójdę jeszcze raz. Chyba pobiję mój rekord MOANY 16 razy w kinie na tym samym filmie!

Tak więc LET IT GOOOOOOOOOOOOOO, INTO THE UNKNOOOOOOOOOOOOOOOOWN, and I SHOW it to MYSELF again !.


To właśnie nazywam magią!.

ocenił(a) film na 8
kamarza

Widać, że masz tę moooc.

kamarza

Mój rekord to Cube (1997) 20 razy ale raz w kinie reszta w tv, komp. To sie liczy ? :)

ocenił(a) film na 10
gdaas88

O kochany ja mówię o rekordzie kinowym mój największy rekord to "8 Kobiet" Francois'a Ozon'a 5 razy w kinie, kidy byłam na studiach film oglądałam prawie codziennie, teraz też bywają dni że i dwa razy dziennie poleciało więc nawet nie jestem w stanie zliczyć ile razy widziałam ten film z 2002 roku :). Także ja o rekordach kinowych mówię bo jakby tak popatrzeć to np za jeden z najlepszych filmów tego roku uwarżam ROCKETMANA nareszcie mam od kilku tygodni wlasny blue ray. Ile razy już to obejrzałam nawet nie wiem. A na Frozen 2 byłam juz 5 razy w tym trzy razy pod rząd wczoraj :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones