PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732440}

Krucyfiks

The Crucifixion
4,9 18 517
ocen
4,9 10 1 18517
Krucyfiks
powrót do forum filmu Krucyfiks

Czy w Rumunii wszyscy tak doskonale znają język angielski czy tylko ta laska miała takie szczęście, że każdy z kim rozmawiała skończył studia w Oxfordzie?

ocenił(a) film na 4
the undertaker

Nie z każdym, bo z cyganem sobie nie pogadała ;)

ocenił(a) film na 6
the undertaker

Nie bardzo...ja od roku mieszkam w Bukareszcie i kiepsciutko u nich z angielskim:)

ocenił(a) film na 2
Aalice_in_wonderland

No i tak żem myślał

ocenił(a) film na 4
the undertaker

A ja zostałam zagadnięta w sklepie przez pana ok.45 ( nie wyglądał na studenta oxfordu) skąd jest nasza wycieczka,jak nam się u nich podoba i że wino, które wybraliśmy,to dobry wybór ;)

the undertaker

nie, to tylko w polsce malo kto zna i dla tego jest to takie zaskakujace

ocenił(a) film na 4
the undertaker

mnie tam bardziej zdziwił obraz Rumunii w tym filmie. Jak Transylvania z horrorów o Drakuli z lat 50tych. Wszyscy chodzili w jakiś szmatach z XIX, nigdzie telefonów komórkowych, anten satalitarnych a nawet modnych ciuchów. Każda kobieta w sukience do kostek i chuście na głowie. Do tego każdy mieszka w drewnianej lepiance i jeździ wozem konnym. Ja wiem ,że zapewne rumuńska prowincja przed wejścim do Unii prezentowała się dośc biednie ale w Krucyfiksie mamy obraz rodem z połowy XIX wieku a nie początku XXI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones