PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601286}

Krwawa rzeka

The River Murders
5,5 2 672
oceny
5,5 10 1 2672
Krwawa rzeka
powrót do forum filmu Krwawa rzeka

Jak bym podozal za twoimi opisami to bym niczego nie obejzal wiec lepiej zachowaj swoja opinie w kieszeni pozatym nie wydaje mi sie bys mial jaka kolwiek wiedze na temat filmow z taka tatematyka.

SvesS

przecież ten film był zwykle syfny.?

schfyo

A co ty obudziles sie po 6 miesiacach ? Prosze cie czytaj ze zrozumieniem.

SvesS

nie,obejrzałem i napisałem opinię swą na temat.Film jest po prostu syfiasty i tyle.

SvesS

Każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii na temat filmu. Twoja wypowiedź jest głupia, a Ty najwyraźniej nietolerancyjnym gościem

Baby_Black27

Kazdy ma prawo do wyrazania tak to prawda ale opinie tego typu sa poprostu zenujace...Pozatym to nie jego pierwsza plytka opinia. A wypowiedzi tego typu jak wyzej wypisane swiadcza tylko o slabym unasadowienu mozgo. Tak jestem nietolerancyjny dla takich typow. Czy to tak trudno napisac cos sensownego ? Jezeli nie potrafisz dotrwac do konca seansu to po co wogole komentowac skoro wedlug ciebie film nawet nie nadaje sie na jedna gwiazdke ? A z reszta Filmweb dawno temu przepelnil sie grubianska farsa generacji niedosytu filmowego nie ma czego tutaj szukac no chyba ze od tak czasem mozna zajzec aby pogawedzic sobie z tak urocza osobka jak ty.

SvesS

Po części na pewno masz rację, ale myślę, że tego typu ludzi najlepiej ignorować, bo są to zwyczajne trolle.
Ja z kolei jestem uczulona bardziej na ludzi, którzy jadą po innych tylko dlatego, że mają odmienny gust.
Być może się w tym przypadku zagalopowałam, za co przepraszam, ale ciągle się natykam na tego rodzaju osoby, a sama mając dość nietypowy gust filmowy znam to nazbyt dobrze z autopsji ;)
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones