PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480715}

Krwawe wzgórza

The Hills Run Red
5,0 7 157
ocen
5,0 10 1 7157
Krwawe wzgórza
powrót do forum filmu Krwawe wzgórza

po pierwsze: ile lat w filmie ma ten babyface skoro ta dziewczyna urodziła go w wieku 13 lat a jako dorosła kobieta ma... no nie wiem z 26, 28 ? trochę to dziwne, wg mnie, co Wy na to ? :)
po drugie: mam rozumieć, że babyface zapłodnił Serine ? ale chyba nie uważnie oglądałam ten film skoro przegapiłam scenę kopulacji :PP

more_than_a_woman

serina była w ciąży albo z tylerem albo z lalo.

camorio

podejrzewam, że z Lalo... ;)) a pomyślałam o babyface, bo była chyba dwuznaczna scena w szopie jak Serina była przywiązana do beczki, a że w horrorach już wszystko się działo...

more_than_a_woman

serina była w ciąży z babyface ! obejrzałam jeszcze raz i przecież on ją zgwałcił w tym pokoju, a później wyszedł, bo go ktoś zawołał. a serina próbowała się wydostać z tego pokoju.

ocenił(a) film na 6
camorio

ja też pomyślałam od razu, że jest w ciąży z Babyfacem...tylko jakoś przegapiłam moment jak ją gwałcił ;)
a film taki sobie, widziałam lepsze...tu jest za dużo nieścisłości.

princessa_87

Nie przegapiłaś, bo tego jednoznacznie nie pokazali ;)

more_than_a_woman

[SPOILER!] Dokładnie o tym samym pomyślałem. Babyface jest synem Alexy, więc miałby przy dobrych lotach (góra) 20 lat, podczas gdy gra go jakiś starszy facet z brzuszkiem. Sama Alexa wygląda na jakieś 25 lat, a skoro urodziła go w wieku 12-13 lat, to Babyface ma jakieś...12 lat?! Straszna nieścisłość, gryzie się na kilometr :P

ocenił(a) film na 7
fizzlymike

Sama aktorka odgrywająca rolę Alexy ma obecnie 31 lat, czyli w momencie kręcenia filmu dobijała do 30 ^^ Na potrzeby filmu można by założyć, że ma nawet te 35-37 lat - tak, tak panowie, są kobiety w takim wieku, które wyglądają jak Alex ^^ Także jeśli urodziła gościa w wieku 13 lat to te 20-24 lata może mieć. Czy to za mało? Nie powiedziałbym, 25 lat dość mocno do niego pasuje - co widać zwłaszcza po zdjęciu maski.

more_than_a_woman

Moim zdaniem Alexa miało gdzieś ok. 30 lat . Skoro urodziłam Babyface w wieku 13 lat to Babyface miał ok. 17 . Czyli wszystko się zgadza .

claudia xd

ten fakt może być realny ale tylko w filmie, bo w rzeczywistości byłby to bardzo wyrośnięty siedemnastolatek :)

more_than_a_woman

ten Babyface w ogóle był jakiś masywny , ......

aktorka2

może dlatego, że grał go trzydziestoletni facet ;))

more_than_a_woman

Ten film był w ogóle pełen absurdów . To wszystko takie nie realne i chore .

claudia xd

i dlatego dajemy temu filmowi 4 max , przewidywalny prosty logiczny chory nic dodać nic ująć

proximacentaurii

logiczny ? naciągana rzeczywistość dla osiągnięcia kiepskiego efektu, ot co amerykański tani filmik ;) ;pp

more_than_a_woman

i dlatego dostaje 4

ocenił(a) film na 6
proximacentaurii

ja też pomyślałam od razu, że jest w ciąży z Babyfacem...tylko jakoś przegapiłam moment jak ją gwałcił ;)
a film taki sobie, widziałam lepsze...tu jest za dużo nieścisłości.

ocenił(a) film na 3
claudia xd

Tez tak pomyślałem.Ale jak dla mnie trochę za bardzo był wyrośnięty jak na swój wiek.Może genetycznie coś nie poszło skoro ojcem był tata mamy ;) Chyba na 100% skoro zabijał...

ocenił(a) film na 9
more_than_a_woman

Gwałt na Serenie był na nieocenzurowanej wersji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones