PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570380}

Kupiliśmy zoo

We Bought a Zoo
6,9 61 485
ocen
6,9 10 1 61485
6,0 11
ocen krytyków
Kupiliśmy zoo
powrót do forum filmu Kupiliśmy zoo

Dziewczynka jest rewelacyjna. Kradnie dla siebie każdą chwilę gdy jest na ekranie. Nie pamiętam kiedy tak ostatnio śmiałem się na filmie :)

ocenił(a) film na 9
Millander

dokładnie ! Jest rewelacyjna , na pewno jeszcze nie raz o niej usłyszymy :)

kramarex

Zgadzam się w 100 %. Dziewczynka jest tak magiczna, kochana, że aż chce się ją oglądać. Malutka, słodka dziewczynka, która kradnie serce ;) I ma talent, gra tak naturalnie. Wczoraj, oglądając ten film, jak widziałam ją na ekranie, za każdym razem się uśmiechałam. Zakochałam się w niej ;)

ocenił(a) film na 8
kramarex

Mój facet nie mógł już mnie słuchać, gdy za każdym razem jak ją zobaczyłam, to mówiłam "chcę taką!" :D

ocenił(a) film na 9
kramarex

podobnie było w sumie z Dakotą Fanning ... rola w "Człowiek w Ogniu" też pokazała swój talent i widac było że dziewczynka zrobi kariere ( zresztą widać jakim był boom! po tym filmie ) jednak nie była tak czarująca jak Maggie :)

użytkownik usunięty
Millander

Zgadzam się :) Wczoraj obejrzałam film i spośród wszystkich aktorów to właśnie Maggie wywarła na mnie największe wrażenie, jest przeurocza i gra niesamowicie naturalnie, wnosi samą radość do filmu:)

"What did you say about the Easter Bunny?" ... :D

Millander

o tak ! ;)

ocenił(a) film na 9
Millander

Zgadzam się ! Ta mała jest super :)

ocenił(a) film na 7
Millander

racja! słodka jest

ocenił(a) film na 3
Millander

Mała jest przesłodka i śliczna ale na filmie sie strasznie zawiodłam, jak zobaczylam tyle przychylnych komentarzy i dobrą ocenę to obejrzałam, niestety moja ocena to 3/10. Nie rozumiem zachwytów nad filmem.

użytkownik usunięty
Millander

6/10 za dziewczynkę :) Film lekki choć doświadczenia życiowe bohaterów do takich nie należą. Bez szału, niemniej przyjemne kino familijne, troszkę do pośmiania, trochę wzruszające.

Millander

przeurocza mała istotka :)

Millander

W 100% się z tym zgadzam. Po prostu jest cudowna

ocenił(a) film na 9
Millander

stary napisałeś jej imię nazwisko itd a ja dalej nie czytałem wiem oco ci chodzi po prostu =BRAŁBYM JAK KOMORNIK SMARTTV

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones