PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570380}

Kupiliśmy zoo

We Bought a Zoo
6,9 61 524
oceny
6,9 10 1 61524
5,9 12
ocen krytyków
Kupiliśmy zoo
powrót do forum filmu Kupiliśmy zoo

Przepiękny film. Bardzo pozytywna historia, która mnie urzekła. Same dobre wartości są zawarte w tym filmie, co się rzadko zdarza. A przeurocza córeczka Rosie skradła moje serce. :) I te wszystkie zwierzęta są takie szczęśliwe w tym filmie. Bardzo miło się na to wszystko patrzyło. 8/10

ocenił(a) film na 9
Melissa86

Może jestem dziecinna, może moja ocena jest lekko przesadna, a film przesłodzony.. Ale jak mogłabym zaniżyć ocenę tak przyjemnej produkcji, która naładowana jest tak ogromnym ładunkiem emocjonalnym.. Przyznam bez wstydu, że oglądałam 3 razy i mam zamiar obejrzeć go jeszcze kilka, może kilkakrotnie razy na poprawę nastroju.. ;) Gdy oglądam to buzia nie przestaje mi się uśmiechać.. Przepiękne zwierzęta, klimatyczna muzyka Jónsiego, wspaniała obsada.. I oto chyba chodzi w filmach, żeby dobrze się bawić, oglądając je.. ;) Pozytywna energia to wielki atut tego filmu.. Aż ma się ochotę kupić takie wielkie Zoo.. ;) Pozdrawiam gorąco..

A poza tym Rosie faktycznie była przeurocza.. ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones