PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685344}

Black Butler

Kuroshitsuji
6,1 2 095
ocen
6,1 10 1 2095
Kuroshitsuji
powrót do forum filmu Kuroshitsuji

Obejrzałam zwiastun wrażenia ... Nie nie i jeszcze raz nie ! Ja się pytam jak oni mogą niszczyć tak
dobry serial takim filmem ? Może nie tyle co '' fabuła '' jest zła ale '' bohaterzy '' Ciel ? ( to w ogółem
jest on bo nie z czaiłam ? ) W każdym razie jest on nienaturalnie dziwny , nijaki . Sebastian ,
słucham ? Jaki Sebastian , to dziwny facet w stroju lokaja i nic poza tym . Ten film jest całkowicie
nienaturalny a postacie są dziwne , widziałam leprze cosplay -.- JESTEM STANOWCZO NA NIE !

oleczka908

Domyślam się ,że głównie chodzi tu o fabułę , ale mogli bardziej przyłożyć się do stroi .

julka1998

akcja dzieje się dalej niż nasz czas rzeczywisty (2014) więc i stroje są bardziej nowoczesne

Yuukiteru0

miałam na myśli też wygląd postaci

oleczka908


Akcja dzieje się bardzo długo po zakończeniu anime
To nie jest Ciel, to jest dziewczyna która odziedziczyła Funtom Corporation i ma ona pakt z Sebastianem tak samo jak Ciel miał.
Dziewczyna podobno nazywa sie Shiori.
Poza tym moim zdaniem Sebastian jest świetny. Idealnie odwzorowany jak mógłby wyglądać u nas w świecie rzeczywistym. Nikt normalny przeciez nie ma możliwości mieć z włosów tych "kosmyków" o których tu mówicie.
Mi sie bardzo spodobał, jest naturalny a jednak widać taki duży dystans. Coś świetnego.
Fajnie ,że mieli inny na niego pomysł zamiast po prostu zżynać z mangi, Bardzo czekam na ta produkcje, mimo iż nie pasuje mi ta laska zamiast Ciela.

oleczka908

Yana Toboso (twórczyni Kuro) zgodziła się na ten film właśnie ze względu na aktora który gra Sebastiana.

oleczka908

Ja osobiście wątpię, by film mi się spodobał, choćby dlatego, że na pewno wcisną wątek romansowy [inaczej dlaczego zmienialiby Cielusia na jakąś babę?]. Poza tym, przenieśli czas akcji z tej cudownej wiktoriańskiej Anglii, która tak idealnie buduje klimat mangi, do niedalekiej przyszłości. Okej, niektórym Sebby w wersji filmowej może się podobać, ale ja tam widzę tylko Michael'a Jackson'a. Poza tym, widziałam już inny plakat, na którym były takie "karty" z wizerunkami pozostałych bohaterów.Widziałam tam coś, co przypuszczalnie ma być Undertaker'em, jednakże - pomimo, że zdjęcie było w słabej jakości - grać go miała jakaś dziewczyna (?) w jakimś plastikowym kapelutku.
Ale cóż, raz się żyje, zaryzykuję i mam tylko nadzieję, że moje złe przeczucia nie spełnią się :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones