PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685344}

Black Butler

Kuroshitsuji
6,1 2 095
ocen
6,1 10 1 2095
Kuroshitsuji
powrót do forum filmu Kuroshitsuji

Wszystko strasznie spedalone, lub przynajmniej mocno zniewieściałe, sorki za to określenie ale
akurat nachalne wpychanie aktorów z czuprynami aż do nosa już Mnie nie bawi, to anime aż prosiło
się o porządny thriller filmowy

PabloPicasso

Dokładnie. Mógł powstać zajebisty film, a wyszło co wyszło. Przepraszam, ale chyba nigdy nie przekonam się do Japońskich filmów...

ocenił(a) film na 4
Katsumisan

Jedyne co w tym filmie było fajne to sceny walki :)

Cosplaye są 100 razy lepsze :)

PS. Co oni zrobili z Undertakerem (T^T) i dlaczego zastąpili Grella jakimś dupkiem?

DizzKnox

Dokładnie...

Katsumisan

To po co oglądasz japońskie filmy?

PabloPicasso

Zajebiscie, ze maja czupryny do nosa, jeśli cie to nie bawi, nie musisz ogladac.

Szybszy

A nie swędzi ich nos od tego? Mam fobię fryzjerską i rytuał postrzyżyn przechodzę dość rzadko ale te kłujące/swędzące włosy w nosie są jeszcze gorsze... Może w Japonii mają na to jakąś specjalną maść lub tabletki, błagam pomóżcie. Najgorzej jest nocą, gdy przypadkiem obrócę się na wznak i te włosy włażą mi do nosa i zaczynam chrapać, a potem się dusić - ostatnio uratowała mnie dziewczyna, którą obudziły moje konwulsje, na szczęście wyjęła mi grzywę z kluka i ust i przeżyłem ale z niedotlenienia mózgu cała krew zablokowała się w penisie i trwa to już od miesięcy. Zbrzydł mi już seks, łamanie nim cegieł, nie mogę pracować, bo ciągle tracę przytomność, poza tym mam tylko spodnie jeansowe i sztruksy, a jak raz chciałem pospacerować wieczorem w dresie bez pasków to sąsiadka z dołu zwyzywała mnie od wstrętnych świń i zboczeńców, dodam tylko że ona ma 87lat, a całe zdarzenie obserwowało pół bloku, do tego robili zdjęcia i kręcili filmiki, boję się wejść na YT. Próbowałem zatrudnić się w cyrku, jednak w naszym dość pruderyjnym kraju numer z hula-hoop kręcącym się na członku lub noszenie nim wiader napełnionych wodą się nie przyjmie - takimi słowami zbył mnie dyrektor cyrku, jeszcze chciał na mnie nasłać policję, bo do cyrku chodzą rodziny z dziećmi. Chciałbym wyjechać do Japonii - tam na pewno już dawno rozwiązali ten problem, może ktoś pomoże zorganizować mi zbiórkę pieniędzy na bilet, pozdrawiam.

Pyrogenus

Ogól się na łyso.

Cadavera

Wyłysiałem niedawno i oczy mi spuchły od tych filmów - widać na fotce ;) Nawet nie pamiętam, kiedy pisałem tamte bzdury, czerwiec? Masakra...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones