PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685344}

Black Butler

Kuroshitsuji
6,1 2 095
ocen
6,1 10 1 2095
Kuroshitsuji
powrót do forum filmu Kuroshitsuji

Spodziewałam się ujrzeć to co oglądałam w Anime. Nie myślałam że jednym filmem można zepsuć
urok tak świetnej historii. Brakuje tu relacji Ciel-Sebastian, oraz klimatu średniowiecznej Anglii.

ocenił(a) film na 4
TheVellox46

też nie odpowiada mi zmiana klimatu na tle historycznym, jednak jeśli chodzi o fabułę wystarczyło chwilkę pogrzebać w necie, żeby wiedzieć czego można się spodziewać, siadając do oglądania. Film jednak na pewno nie zasługuję na ocenę "1", muzyka jest na naprawdę wysokim poziome, poza tym sceny walki są nakręcona lepiej niż w niektórych hollywoodzkich produkcjach, a fabuła choć odbiega od pierwowzoru mangi, nie jest taka tragiczna.

ocenił(a) film na 1
TheVellox46

Zgadzam się z tobą. Nie dość, że się nie postarali w oddaniu klimatu tego świetnego anime, to fabuła jest całkowicie rozjechana. W życiu tak się nie nudziłam. Chciałam w połowie filmu odpuścić, ale nie lubie zostawiać niedokończonych filmów. Kiepski chłam, a aktorzy mieli potencjał. Szkoda, że reżyser nie wykorzystał tego potencjału. Jeszcze te sceny walki ... muzyka, nawet dobra nie uratowała tego

ocenił(a) film na 6
Neemeyeeth

Zależy kto się czego spodziewał. Ja podeszłem do niego jak do zwykłego filmu i okazał się w miarę okej jak na japońskie klimaty filmowe , w porównaniu do innych ten przynajmniej dało się oglądać bez przewijania, a to już sukces. Arcydzieło to to nie jest ale przynajmniej nie nudził w przeciwieństwie do rozlazłego anime, ciągnącego się jak guma balonowa "bumer" przyklejona do podeszwy buta.

użytkownik usunięty
tomeekcz

Widziałam początek i faktycznie niezbyt dobrze to wygląda. Takie trochę kino klasy B. Fanką tego anime nie jestem, było chwilami nieznośnie irytujące. Ogólnie rzecz biorąc niestety dość nierówne, ale dobrze się je oglądało. Drugą serię natomiast w ogóle uznałam za twór kompletnie niepotrzebny. Wiktoriańskie czasy jednak bardzo lubię i rozczarowałam się okrutnie tym, że film rozgrywa się w przyszłości. Na domiar złego zero jakiegokolwiek klimatu i fatalne aktorstwo (Hiro Mizushima akurat ujdzie). Daruję sobie chyba ten film.

TheVellox46

Jakiej znowu "średniowiecznej Anglii"?

anes77

A myślałam, że jestem jedyną osobą, która zauważyła ten błąd. Miło widzieć, że ktoś jeszcze orientuje się w temacie :).

ocenił(a) film na 1
JuliaLiza

Wszystko przed internetami to średniowiecze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones