PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1067}

Lęk pierwotny

Primal Fear
7,9 146 226
ocen
7,9 10 1 146226
7,1 28
ocen krytyków
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

Norton słabiutko

ocenił(a) film na 7

Jakoś nie przekonuje mnie jego gra.

ocenił(a) film na 8
Til

tzn?

ocenił(a) film na 7
Vangelis7

osobowość mnoga - to moja praca

ocenił(a) film na 8
Til

a uważasz, że przy takim filmie nie pracowało kilku specjalistów, którzy też się na tym znają? :) Mogę się założyć, że Norton wielokrotnie zasięgał rady u nich + przeczytaj sobie książkę :)

ocenił(a) film na 7
Vangelis7

nie twierdzę, że nie masz racji, mówię o moich odczuciach

ocenił(a) film na 8
Til

Nie chciałem by moja wypowiedź zabrzmiała jakoś niegrzecznie czy coś, tylko po prostu chciałbym przeczytać coś konkretnego od Ciebie na temat filmu ;)

ocenił(a) film na 8
Til

Norton świetnie wpasował się w rolę.
Co, miał stanąć na jednej nodze w sali sądowej i zatańczysz rumbę?
Myślę, że jedynie Gary Oldman i może Malkovich 15 lat temu mogliby to lepiej zagrać.

ocenił(a) film na 9
Til

Nie próbuję podważać Twojego autorytetu, jako specjalisty w tej dziedzinie, jednak nikt, kto nie ma do czynienia z osobowością mnogą, nie byłby w stanie idealnie zagrać tej roli. Mnie osobiście gra Nortona zwaliła z nóg, uważam, że świetnie sobie poradził i jestem pod niemałym wrażeniem.

ocenił(a) film na 7
Meravigliosa25

zgadzam się całkowicie

ocenił(a) film na 8
Til

Byłoby świetnie przeczytać czego brakowało u Nortona co występuje u ludzi z rozszczepieniem osobowości (wybacz jeśli używam błędnej terminologii, jestem z zawodu informatykiem) lub jakie cechy, które pokazuje, nie mają miejsca u chorych na tego rodzaju schorzenia. Byłoby świetnie o tym przeczytać, bo w innym wypadku będę zmuszony uznać że zwyczajnie trollujesz

ocenił(a) film na 7
Mikz

Zobaczymy, ale coś czuję, że ... )

ocenił(a) film na 7
Til

Nie zgadzam się, Norton w kolejnym już filmie potwierdza swoją klasę. Norton dobrym aktorem jest i tyle. Film generalnie średni, właśnie gra Nortona podnosi noty.

ocenił(a) film na 7
Til

Jak jego gra była słabiutka to jestem ciekawa jak wg Ciebie wygląda dobra gra aktorska. :P

ocenił(a) film na 7
vodkatini

moze Chucka Norrisa ? ;p

ocenił(a) film na 8
Til

Norton zagrał świetnie. Od tej roli zaczęło się moje zainteresowanie tym aktorem. A co sadzisz o jego roli w filmie ,,Stone"?

ocenił(a) film na 7
rena1971

Od 2 tygodni posiadam "Stone". Po obejrzeniu napiszę Ci co sądzę.

Til

Buhahahahaha!

Til

Chuja się znasz widzę. "Osobowość mnog to moja praca", ciekawe, w cyrku udajesz?

ocenił(a) film na 5
Til

zgadzam się, lubię nortona, ale w tym przypadku bez szału, miał o wiele lepsze role.

ocenił(a) film na 7
Til

Moim zdaniem Norton zagrał bardzo dobrze. Żeby podsumować jego grę wystarczą chyba dwa słowa, wypowiedziane m.in. przez Szczęsnego, kiedy to Tytoń zaszkodził Grekom. W ogóle to chyba dopiero druga rola Norton'a , a zagrał naprawdę bardzo dobrze. Widocznie ma talent i lubi pracować jako aktor.

ocenił(a) film na 8
Til

Uważam że Norton w tym filmie zagrał świetnie, w sumie jak zawsze. Zresztą dostał za tą rolę Złotego Globa. Uwielbiam filmy z tym gostkiem. W tej chwili to jeden z najlepszych grających aktorów :)

użytkownik usunięty
Til

Nie zgodzę się, o ile Depp i Downey Jr. są moimi ulubionymi aktorami do ról ekscentryków, to Norton dostaje u mnie chyba pierwsze miejsce za grę psycholi. To Bardzo dobry aktor - rola w "The Score " gdzie potrafi grać niesamowicie przekonująco "przygłupa" jaki i złodzieja cwaniaczka, a tu w " Primal Fear " gra niewinnego chłopaczka po czym miażdży finalną sceną. Oglądam jego filmografie trochę do tyłu, ale zaczynam nabierać niesamowitego szacunku dla tego kolesia. Dowodem zbrodni i jego winy będzie też "Podziemny krąg", chyba nie muszę tłumaczyć (niekumatym, schizol - schizofrenik).

Co do samego filmu - jestem fanem "kina z intrygą", tu może oszałamiającego inteligencja spisku nie uświadczymy, ale końcówka bynajmniej zaskakująca. Dlatego film polecam i nie rozumiem krytki świetnej akurat tu obsady. No chyba że ktoś ceni za katorów Kaczerów czy wspomnianego już Norrisa. Ps. Na deser żart: (odnośnie wątku głównego i skierowany po cześć do założyciela) : "obejrzałbym dobry film z Seagalem" (dla nie kumatych, nie ma takiego). Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Til

Dla mnie super gra Nortona, dobrze wpasowal sie w role.

ocenił(a) film na 9
Til

Genialny aktor umiejący genialnie wczuć się w rolę chorego psychicznie człowieka. Najlepszy aktor filmów, ukazujących zaburzenia psychiczne!

Nic dodać, nic ująć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones