PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1067}

Lęk pierwotny

Primal Fear
7,9 146 226
ocen
7,9 10 1 146226
7,1 28
ocen krytyków
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

...za to ze odrzuciles role Arona/Roya!:)wlasciwie to nie mam nic do pana Di Caprio moze po "Titanicu"przylgnal do niego tytul idola natolatek i krola plakatow i kolorowych pisemek dla mlodziezy ale to nie zmienia faktu ze rowniez jest niezly(szczegolnie za mlodu:P,mam na mysli"Chlopiecy Swiat"),ale nie o Leo tu mowa...dzieki owemu"błedowi strategicznemu" DiC Ed Norton dostal szanse,ktora wykorzystal maxymalnie.Wiem ze nie odkrylam zadnej nowosci ale musze to powiedziec:rewelacja!!!Nie wyobrazam sobie innej osoby w tej roli.Bardzo zaluje ze nie dostal Oscara,nie wiem jaka byla wowczas konkurencja...ale mniejsza o to , nie dostal statuetki ale tak czy inaczej wygral dzieki tej roli.Extra filmik,ma swoj klimat,trzyma w napieciu przez caly "proces" a koncowka ...ehhh to trzeba zobaczyc,gorąąco polecam.

_marla_

Jak dla mnie Norton powinien już dostać conajmniej trzy Oscary (Więzień nienawiści, Lęk pierwotny, Podziemny Krąg). Niewiem dlaczego Ci od rozdawania statuetek ciągle go pomijają :-/

Jeśli chodzi o DiCapria to zupełnie nie widze go w tej roli, ale to nie oznacza że by jej nie podołał.. Może nawet ta jego słodka buźka po przeistoczeniu w Roya była by bardziej przerażająca niż kreacja Nortona... W każdym razie jest to tylko "gdybanie" i nie ma się co nad tym rozwodzic bo film już nakręcony, a remeaku z DiCapriem chyba nie maja zamiaru robic :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones