PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1067}

Lęk pierwotny

Primal Fear
7,9 146 226
ocen
7,9 10 1 146226
7,1 28
ocen krytyków
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

istnieją trzy film, w których gra gere`a mi się podoba - cotton club, pretty woman i właśnie primar fear...

film jest dość schematyczny, nawet zdawałoby się interesujące i oryginalne zakończenie gdzieś już chyba widziałem... ale prawda, zaskakuje! poza tym kocham filmy sądowe, więc i tenu nie mogłem się oprzeć...

plusami filmu są - muzyka howarda, piękna laura linney i ciekawa gra nortona, no i musze przyznać, sam pomysł na film - jest co oglądać, mimo tego schematu, momentów dydaktyczno-patosowych, film uważam za cąłkiem udany, a co najważniejsze wciągający... miła rozrywka na sobotni wieczór...

Ponk

Dla aktora zaszufladkowanie jest chyba najgorszą rzeczą ale cóż..Richard Gere najlepiej sprawdza się w rolach prawników i psychoanalityków...

Nienajgorszy to film i na pewno tvn nie omieszka się dać go po raz kolejny (przynajmniej raz na rok jak to robi z wieloma filmami typu "Sok z żuka" , "Batman" [4 części], etc).
Nie jest to takie złe bo co roku przybywa nowych młodych widzów którzy jeszcze nie mieli okazji oglądać tych filmów. Ups to raczej skarga na tv -sorry.

Wracając do "Lęku.." zgadzam się z przedmówcą. Schemat ale udany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones