PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 679
ocen
5,5 10 1 13679
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Świetny film , z bardzo zaskakującym zakończeniem, lekki klimat psychodeliczny i mroczny. Las w którym dzieje się akcja jest rodem z Blairwitch project. Polecam jako niebanalny horror.

okiko

całkiem fajny, ja dałam 7/10. Widziałam lepsze slashery, ale klimat w lesie faktycznie jest super. "Blair witch" nie był dla mnie ani odrobinę straszny, po jego obejrzeniu poszłam z psem na wieczorny spacer do lasu ;) ale po "Shrooms" bym tego nie zrobiła :) Końcówka była przewidywalna, przynajmniej jak dla mnie od ok. 20 minuty filmu, ale i tak chwilami trzymał w napięciu. Polecam :)

izaz19

Po żadnym z tych filmie nie byłam w lesie, ale sądzę że bardziej bym miała stracha iść do niego po "Blair Witch Project'', z myślą że na drzewach będą powieszone kukły Voodoo ;). Choć film nie najgorszy, daje 6/10 ;)

ocenił(a) film na 7
mymiracle2

Film oglądałam rok temu i mi się podobał ; )) Zakończenie mnie zaskoczyło. Dałam 7/10. Polecam. : )

ocenił(a) film na 9
Ruby_Angel

Dobry film :D
Ciężko znaleźć dobry Horror
dałem 8/10 :)

ocenił(a) film na 7
okiko

Mnie również ten las i cała akcja w nim przypominała The Blair Witch Project. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones