PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440801}

Round Da Way

Lascars
7,4 920
ocen
7,4 10 1 920
Lascars
powrót do forum filmu Lascars

Bez wątpienia to moja najlepsza kreskówka pełnometrażowa :D Szkoda że oglądałem to z napisami. Z dubbingiem byłoby jeszcze lepiej. Śmieszne dialogi, z życia wzięte, Zajebi*te postacie, np. Zoran, Momo :D
Polecam 9/10

użytkownik usunięty
Deiphobus123

Nie sądzę, raczej gorzej, po co psuć tak świetny, francuski dubbing?

ocenił(a) film na 8

Dokładnie, francuski dub jest tak świetnie zrobiony, że trudno mi uwierzyć, żeby po polsku mogło być lepiej. To wymagałoby dużo czasu i kasy w studiu, żeby efekt był zadowalający.

ocenił(a) film na 8
Krytykant

Słoneczko ty moje, francuska wersja to nie żaden dubbing czy dub, bo toż to ta wersja jak najbardziej ci oryginalną jest. A dubbing to tylko bezczeszcząca oryginał nakładka, która czasem bywa przesympatyczna nawet w wersji pozamienianej jak ten przykład kilkolatwsteczny, związany z przypowiastką o ośle i jego wiernym przyjacielu zielonym gburze.

ocenił(a) film na 8
kucyk

Dziecko złote, dubbing polega nie tylko na nagraniu lokalnych głosów, ale również na podkładzie również do oryginału. A czy oryginał jest lepszy czy nie, to już dłuższy temat do dyskusji.

ocenił(a) film na 8
Deiphobus123

O tak, świetne postaci, to jest wielki plus tej kreskówki! Najlepsi byli jak dla mnie Zoran oraz Manuella. Nie wiem jak Tony mógł nie chcieć z nią być?

ocenił(a) film na 8
doliwaq

Z nią hasło HWDP nabierało pozytywnego znaczenia :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones