PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679539}
4,7 10 601
ocen
4,7 10 1 10601
4,2 4
oceny krytyków
Leatherface
powrót do forum filmu Leatherface

teksańska masakra, od lat w ścisłej czołówce dobrych slasherow, moim zdaniem swietny pomysl z tym prequelem, zawsze to cos "nowego" jakby nie bylo :)

floster79

ale generalnie dużo jeszcze filmów nie oceniłem, trochę mi to jeszcze zajmie pewnie, kiedyś miałem więcej czasu na oglądanie, ze względu na prace jaka wykonywałem, później sie to przerosło w nałóg, a teraz to już tylko pasja i przyjemność, w większości mojego życia oglądałem horrory, uwielbiam je, nie jest to kino ambitne, ale takie pokochałem i ogarniam do dziś, i tak to jakos leci

ocenił(a) film na 3
returner

dokładnie tak. Remaki Halloween były straszne. zwł Halloween 2, gdzie Myers wydawał z siebie jakieś jęki i stęki.
Na dodatek zrobiono z niego wielkiego habana niczym szalony pracownik tartaku na alasce.

ocenił(a) film na 6
ZiD0

nie ogladałeś ówcześnie a komentujesz... zwłaszcza, że film jest o dziwo bardzo dobrze "oglądający się" jak na ten ze szmacony gatunek. Mocne wykonanie jak dla mnie tego Leatherface'a, i mega gówniana reżyseria, która z 10/10 robi 5/10... wliczając w to sentyment 6/10, a to nie jest zły wynik jak na gównianego tasiemcowatego slaszera.

ocenił(a) film na 3
___ice___

Właśnie obejrzałem "ówcześnie" i się nie zaskoczyłem. Kolejna żenująca część, jak dla ciebie to było 10/10 zepsute tylko i wyłącznie reżyserią, to nie mamy o czym rozmawiać.

użytkownik usunięty
floster79

Film już w zatoce piratów o dziwo w jakości WebRip. Tylko czekać na napisy.

tak jest, juz wczoraj go widzialem, no ale jak piszesz trzeba czekac na napki :)

ocenił(a) film na 7

Słuchajcie, a czy wersja WEBRip z DirecTV nie jest czasem ocenzurowana? Bo trwa niespełna 85 minut, podczas gdy wszelkie źródła jako czas trw. podają 90 pełnych minut. Któryś z Was widział już "Leatherface'a" i może się wypowiedzieć? Chyba nie warto tracić czasu na wersję skróconą skoro uncut wyjdzie za miesiąc.

użytkownik usunięty
MyNameIsDeath

Film mam na dysku i z tego co widzę to ucięto większość napisów końcowych, stąd zapewne kilka minut krócej trwa.

ocenił(a) film na 7

Ale napisy koncowe nie trwaja ponad 5 minut zazwyczaj (chyba ze specjalnie maja wydluzyc film). Obawiam sie, ze wersja DirecTV moze byc ocenzurowana, co swoja droga jest bardzo ch**owe.

użytkownik usunięty
MyNameIsDeath

Zawsze możesz iść do kina. A co do napisów dam przykład. Wersja rozszerzona ostatniej części Władcy Pierścieni trwa prawie cztery i pół godziny. Sam film trwa troszkę ponad 4h, a na napisy poświęcono ponad 20 minut. W sumie nie ma co się dziwić, skoro mnóstwo ludzi poświęciło swoją pracę nad tworzeniem tej trylogii.

ocenił(a) film na 7

Nie bardzo jest sens porównywać "Władcę..." do "Leatherface'a", pod jakimkolwiek względem.

ocenił(a) film na 5
MyNameIsDeath

Czasem napisy końcowe trwają i 10 minut. Zwłaszcza w filmach z ostatnich lat :)
Oficjalnie "Leatherface" trwa 90 minut, a wersje 84/85 minut mają ucięte napisy końcowe.
To pełna wersja więc bez obaw.

użytkownik usunięty
floster79

Jakby kogoś interesowało, to film jest już w przyzwoitej wersji WEB-DL.

ocenił(a) film na 7
floster79

Popieram,jako fan całej serii się nie zawiodłem.Może nie tak świetny jak poprzednie części,ale podobnie świrnięty i o to w tym chodzi :D.Fajnie było popatrzeć na kolejnych czubów świńskich w akacji ;).

jazdowicz2666

dokladnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones