PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825152}
6,3 10 488
ocen
6,3 10 1 10488
7,4 8
ocen krytyków
Leaving Neverland: Ciemna strona Michaela Jacksona
powrót do forum filmu Leaving Neverland: Ciemna strona Michaela Jacksona

Ostrzeżenie !

ocenił(a) film na 6

Ostrzegam kazdego kto napisze dobrze o filmie i źle o pedofilach że może narazić się na na ataki personalne trolli i miłosników Jacksona . Ja takich ataków doswiadczyłem od trolli którzy na tym portalu nie podaja ani imion ani nie zamieszczają zdjęc profilowych Sprawę zgłosiłem do Filmwebu
diepole , holly_12 To są te właśnie osoby. Niestety Filmweb nie daje opcji blokowania i stajemy się łatwym celem ubliżania , inwektyw i wszelkiego rodzaju słownych ataków. .

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Niszczysz ich dzieciństwo, prędzej czy później będą musieli zedrzeć plakaty MJ-a i wyrzucić kasety magnetofonowe a tak fajnie było przez 40 lat tkwić w umysłowej Nibylandii. Na pewno większość z nich żałuje, że to nie oni zostali zgwałceni przez swojego idola.
Bez względu na to gdzie w hierarchii społecznej umiejscowimy pedofili, to ludzie broniący ich, zawsze będą stać niżej.

ocenił(a) film na 1
Gorgor

Kolejny inteligentny, merytoryczny, wcale nie napastliwy, ani nie ubliżający argument zwolenika samosądą Michaela, odnośnie osób, które śmia miec inne zdanie:

" Na pewno większość z nich żałuje, że to nie oni zostali zgwałceni przez swojego idola. "

Można dodać do innych równie nie ubliżających.
min
popierasz pedofilie
może sam jestes pedofilem
ci co bronia MJ nie powinni miec dzieci
oby twoje dziecko zostało ....
plus masa inwektyw, jak: pustak, bezmózgowiec, pedo-love pustak, idiotka, troll, beton ..... i tak mogłabym pisać, i pisać
A to wszytko ze strony tych, co juz orzekli wine MJ

itp, itd. etc.

holly_12

nienapastliwy piszemy łącznie.

ocenił(a) film na 1
ChrisKrasz

ChrisKrasz, tak ad personam? oj nieładanie.
1. pedofilia jest przestępstwem, co nie raz powtarzałam
2. przecież to to Ty mi ubliżałeś, i nawet w tym słownictwie zbyt wybredny to nie byłeś

tu link do wątku, dla postronnych, gdzie ponoć "atakowałam i wyzywałam" ChrisKrasz

https://www.filmweb.pl/film/Leaving+Neverland-2019-825152/discussion/Przera%C5%B Caj%C4%85cy,3072435

3. w regulaminie FW nic nie ma o podawaniu zdjęć profilowych, czy imion. I z tego co widzę, nikt swoich zdjęć w profilu nie podaję. Ze Ty dałes swoje foto, o ile to Twoje, no to juz Twoja sprawa. Może masz skłonność do ekshibicjonizmu ;)

I tak szczerze, tak bardzo się emocjonujesz, wpadasz w emfazę, ubliżasz, atakujesz, i jeszcze to "ostrzeżenie".
To nie jest normalne zachowanie, i zdrowe reakcje..
Od początku naszej dyskusji, piszę z koncówką -łam ( mówiŁAM, pisaŁAM itp ) a Ty się zastanawiasz czy jestem kobietą , czy mężczyzną ....
Może faktycznie skorzystaj z rady diepole, psycholog to dobre rozwiązanie. POmoze Ci sie uporaż z emocjami.
Pedofilia jest zła, ale tak ogromna obsesja na tym punkcie, jak w Twoim przypadku, moze sie przerodzić ..... nawet boje sie myśleć w co, ale to nie bedzie nic dobrego

Pozdrawiam i życzę zdrowia

ocenił(a) film na 6
holly_12

Ja też życzę zdrowia

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

Proszę nie atakować personalnie i nie trollować Filmweb to nie miejsce na takie "zagrywki"

holly_12

Nieraz w tym kontekście piszemy łącznie.

ocenił(a) film na 1
Janekkowalski2001

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/nieraz-i-nie-raz;7030.html

holly_12

https://www.ortograf.pl/watpliwosci-jezykowe/jak-piszemy-nieraz-czy-nie-raz-raze m-czy-osobno

ocenił(a) film na 1
Janekkowalski2001

O, zabwa w linkowanie. Super! :)
https://obcyjezykpolski.pl/o-pisowni-nieraz-nie-raz/

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

Co za porypani ludzie. Ukrywają się za jakimiś nickami, nie wiadomo czy to kobieta czy mężczyzna. Atakują bezwzględnie każdego kto ma inna opinię . Posuwają się do sugestii że skoro agresywnie wypowiadam się o pedofilach to moze sam mam coś do ukrycia Zarzucają forum nonsensownymi komentarzami i atakami . Dlatego zgłosiłem ten fakt do Filmwebu i zamiesciłem to ostrzeżenie. Nie trzeba było długo czekać ... i jest . Jaką wyważona i grzeczną udaje. Na zwykłe - odczep się . Nie reaagowała . Mam nadzieję że wreszcie sie odczepi

ocenił(a) film na 1
ChrisKrasz

O kurcze, odpowiadasz sam sobie. Ty naprawdę masz problem.

"Co za porypani ludzie. Ukrywają się za jakimiś nickami, nie wiadomo czy to kobieta czy mężczyzna."

No comment

ocenił(a) film na 6
holly_12

Co muszę jeszcze napisać byś się ode mnie odwaliła ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones