PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825152}
6,3 10 488
ocen
6,3 10 1 10488
7,4 8
ocen krytyków
Leaving Neverland: Ciemna strona Michaela Jacksona
powrót do forum filmu Leaving Neverland: Ciemna strona Michaela Jacksona

Ręce opadają...

ocenił(a) film na 7

Gdy widzę komentarze psychofanów MJ. Nosz jak można być aż tak ślepym?
Naprawdę nie ma nic dziwnego w tym że dorosły facet śpi sobie w łóżku z obcymi dziećmi,przebywa wśród dzieci 24 godziny na dobę i szuka sobie przyjaciół wśród obcych 7-latków zamiast znaleźć przyjaciela w swoim wieku?
Ale nie, on jest biedny pokrzywdzony bo miał trudne dzieciństwo, to przecież normalne że w takim przypadku przebywa się wśród dzieci 24/7.
Osobiście nigdy nie interesowało mnie czy MJ był pedofilem i nie wiem tego, ale nawet jeśli nie był to jego zachowanie nie było normalne.
Pewnie zostanę zbesztana za tan komentarz,ale trudno.Musiałam napisać swoje zdanie.

ocenił(a) film na 9
JP_98

Uważaj, uważaj :) zaraz Ci pokażą Twoje miejsce w szeregu, że hurr MJ to taki wspaniały muzyk tyle dobrego zrobił durr nie miał dzieciństwa, a ci kolesie to cwane i łase na kasę kłamliwe dziwki. To oni pewnie zmuszali biednego niewinnego Michaelka, to te matki pewnie stały nad nim, żeby im domy kupował, a gówniarze go jeszcze obmacywali. On był nie winny bo tak im powiedział Amerykańska Nieomylna Ława Przysięgłych! A my plebs mamy siedzieć cicho i wielbić wraz z nimi świętego MJ! A jak nie to już szykują na takich jak my nieprawomyślnych stosy i pochodnie :D

ocenił(a) film na 7
ewej

aż się popłakałam ze śmiechu xD
Tak, masz absolutną rację. To te wstrętne bachory lgnęły do niego z każdej strony i pewnie go jeszcze gwałciły. MJ był takim wspaniałym człowiekiem i jak on mógł zrobić cokolwiek złego, no nie do pomyślenia! Może niedługo wybuchnie jakaś inkwizycja przeciwko nam?

ocenił(a) film na 9
JP_98

Daj spokój. Strach się odzywać coś niepochlebnie na temat MJ-a. Kiedyś miałam już jedna taką dyskusję na innym forum z taką jedną fanatyczką, Boże, straszne! Od razu na mnie z pazurami i wyzywanie od najgorszych, to skończyłam dyskusję bo nie było z kim dyskutować, jak na cię same obelgi lecą. Tu to samo, mówisz rzeczowo, wykładasz jak chłop krowie na miedzy i nic nie dociera. Jestem zdziwiona i przerażona zachowaniem tych ludzi. Niech tacy będą mieli w przyszłości dzieci, strach pomyśleć. Idealny target dla takich zboczeńców jak Jackson. Bo oni nie widzą nic złego w tym, że dorosły człowiek śpi w jednym łóżku z obcymi dziećmi i że urządza dla nich cały prywatny park rozrywki, jak to w jednym filmiku ten gość co udawał reakcję MJ-a na LN, że to Abusement Park. Polecam ten filmik, powinien być umieszczony w scenach po napisach albo jako inny bonus https://www.youtube.com/watch?v=6p8CgdRLnDQ

ocenił(a) film na 7
ewej

skisłam z tego filmiku xDDD
A psychofani MJ'a to chyba najgorsza sekta jaka istnieje.Masakra.Jak można tak wyzywać i gnoić każdego o innym zdaniu. Jak widzę avatar takiej osoby to się boję że za chwilę przeczytam litanie hejtu.
Cieszę się że w moim otoczeniu nie ma takich osób, bo by pewnie mnie wykończyli psychicznie. Gdybym mogła zbudowała by im oddzielne państwo i ogromnym murem bym się od nich odcięła.

ocenił(a) film na 2
JP_98

Rozumiem, że można nie lubić MJa ale z jednym się nie zgodzę. Przeczytałam mnóstwo wątków na tym forum oraz na innych i muszę jednak stwierdzić że to hejterzy Jacksona są najbardziej napastliwi, wyzywają fanów od idiotów, traktują ten dokument jak prawdę objawioną i ogolnie wydaje im się, że są najmądrzejsi. To normalne że fani bronią idola, ale czemu ci drudzy tak się uwzięli? Jak ja czegoś nie lubię to mam to w dupie i nie dyskutuję o tym w każdym możliwym miejscu.

ocenił(a) film na 7
DoomedMistress

Wiesz ja też przeczytałam dużo wątkow na różnych forach, ale myślę że to fani MJ'a są najbardziej napastliwi. Są też przypadki wyzywania wśród 'hejterów' ale widziałam dużo więcej takich przypadków wśród fanów. Nikt nie traktuje tego filmu jako objawioną prawdę-są ci którzy wierzą tym kolesiom i są ci którzy im nie wierzą.

ocenił(a) film na 1
JP_98

Naprawdę? fani Michaela sa napastliwi? obrażjają"? gdzie?

A co powiesz na to? bo mnie to juz pod faszyzm podpada

"A psychofani MJ'a to chyba najgorsza sekta jaka istnieje.Masakra.J(.....)
. Gdybym mogła zbudowała by im oddzielne państwo i ogromnym murem bym się od nich odcięła."

Normalnie Getto ...

ocenił(a) film na 7
holly_12

Napisałam o fanach z którymi ja miałam do czynienia. Moja wypowiedź nie dotyczy wszystkich fanów MJ.Wybacz jeśli się czujesz urażona.
Podesłałabym link ale niedawno dołączyłam i chyba mam tą opcje zablokowaną.

JP_98

A w sumie to co was to obchodzi? prowadzicie tu jakąś krucjatę a i tak każdy ma to w dupie i pozostanie przy swoim zdaniu, ja fanem nie jestem ale każdy kto pomawia kogoś po 20 latach jest dla mnie niewiarygodny, tak samo jak te lale co dawały dupy za role a po latach poczuły się molestowane, teraz gdy gość gryzie ziemie może wyleźć i milion molestowanych i tak za późno, jedyne co mogą to niech oskarżą swoich rodziców o sutenerstwo, oni jeszcze żyją i mogą ponieść karę

ocenił(a) film na 7
aniaopole7

Czytaj ze zrozumieniem-nie napisałam nic o tych kolesiach. Nie wiem czy mówią prawdę czy nie. Biorę pod uwagę jedną i drugą opcję.Nikt tu krucjaty nie prowadzi(chyba że psychofani MJ).Napisałam o zachowaniu MJ. Bo dla mnie nie jest normalne że facet 30 paroletni woli się przyjaźnić z małymi dziećmi niż z rówieśnikami.
A co do tych lal-głupie są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones