PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107466}

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
7,0 78 852
oceny
7,0 10 1 78852
6,4 17
ocen krytyków
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
powrót do forum filmu Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń

Tym którzy

ocenił(a) film na 8

Uważają ten film za arcydzieło polecam przeczytać książki, najbardziej pierwsze 3 gdyż to na nich bazuje się film, ale jak najbardziej polecam całą serie, co prawda jeszcze nie przeczytałem całej serii (zostały mi częsci 12 i 13, właśnie po raz pierwszy czytam cz. 7 i 11).
Niestety książki ciężko znaleść, są wszystkie części na Allegro oraz powinny być w bibliotekach.

Jacob Voorhees

Film ogólnie dosyć ciekawy, ale i tak nie przebije książek ;) Naprawdę warte polecenia. Przeczytałam całą serie już kilka lat temu ;p

ocenił(a) film na 6
bellatrixx_2

Ja serię również przeczytałam kilka lat temu. Książki uwielbiam-film natomiast nie powalił.

Jacob Voorhees

Mam takie pytanie, czy przypadkiem nie rzuciła ci się w oczy ,,Nieautoryzowana autobiografia Lemony Snicketa"? Szukam jej od dawna (nawet bardzo dawna ;D) i niestety bez skutku. A książkę Seria Niefortunnych Zdarzeń gorąco polecam ;D

ocenił(a) film na 8
AdekNiejadek

posiadam ją, po angielsku

Jacob Voorhees

Przeczytałeś może?

ocenił(a) film na 8
AdekNiejadek

jeszcze nie, chce przeczytać najpierw 13 części książki, jestem narazie na końcu groźnej groty, nie przeczytałem jeszcze 7 więc zostały mi części 7, 12 i 13, potem chce przeczytać całą serie jeszcze raz i na końcu nieautoryzowaną biografię.

ocenił(a) film na 8
AdekNiejadek

P.S tutaj masz ją w dość niskiej cenie, po polsku
http://allegro.pl/lemony-snicket-nieautoryzowana-autobiografia-i2604295129.html

Jacob Voorhees

Dzięki, miłego czytania ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones