PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556612}

Lep na muchy

Flypaper
6,3 8 486
ocen
6,3 10 1 8486
Lep na muchy
powrót do forum filmu Lep na muchy

DEBILNY!!!

ocenił(a) film na 1

IDIOTYCZNY,NAWET JAK NA KOMEDIE,DNO!

użytkownik usunięty
lupus198116

Debilny to jest ten wątek. Komentarz idiotyczny nawet jak na opinię.
A dno... to masz w bani.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
lupus198116

Haha... dzieciaku z intelektualnym rozwojem na poziomie ameby, myślisz że mnie to rusza? Za płytkie. Musisz się bardziej postarać.

lupus198116

calkowicie sie zgadzam film glupi nudny, nie wytrwalam do konca dno

nicca23

ludzie co z wami, nie wiem czemu wam sie nie podobal nie gustujecie w kryminalach, przejadly sie wam?!:o Przeciez ten film jest całkiem oryginalny conajmniej 2 napady w tym samym banku, ktos slyszal o takiej akcji w innym filmie?? A moze chorzy na cos jestescie, bo żeby nazywac dnem taki film:/!

ocenił(a) film na 10
lupus198116

Idiotyczne to ma poczucie humoru założyciel tego tematu i nicca23 nie pasi to wydupczać na zmierzch

raffaelo23

Hehe dobry komen do nicca23 :) zgadza się na zmierzch na zmierzch ! ! ! Na pewno film obejrzę , już trailer się zapowiada naprawdę fajnie :))) Pozdro

ocenił(a) film na 8
raffaelo23

no może z 10 przegiąłeś ale film godny polecenia :) dobra gra, muzyka, zdjęcia, fajna obsada, zaskakujący i przy tym zabawny :)

ocenił(a) film na 10
Crowell

Dałem dyszkę bo wg mnie to naprawdę dobra komedia kryminalna i dużo tu nawiązań do innych kryminałów,zwłaszcza gra Patricka Dempseya mi się podobała i to jak w niektórych momentach ewidentnie "puszcza oko" do widza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Crowell

Gra, zdjęcia, obsada, a te dialogi ? :D Były świetne!

lupus198116

"Kret" - 1, "Szpieg" - 1
No to mogę śmiało oglądać ten film, będzie fajny :)

ocenił(a) film na 2
lupus198116

Mocne słowa, które jak widzę wkurzyły co poniektórych, ale w zasadzie zgadzam się. Bardzo naciągana komedia kryminalna. Nie przepadam za czymś takim i nie polecam. Albo inaczej zdecydowanie nie dla wszystkich, Jedyny "pozytyw" to piękna Ashley Judd.

srick.pl

Zdecydowanie nie dla wszystkich - Akurat ja taki humor kupuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones