PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765212}

Life

6,3 86 526
ocen
6,3 10 1 86526
5,4 21
ocen krytyków
Life
powrót do forum filmu Life

zmieniłem zdanie o 360 stopni, dobrze wykonane kino Sci fi, dobra muzyka, dobrzy aktorzy , cały techniczny aspekt filmu również na wysokim poziomie, jedyne co mi przeszkadzało to wygląd " obcego" ale później nawet mi się spodobał , a końcówka świetna, polecam!

ocenił(a) film na 5
Shade83

360 stopni to mała zmiana, powrót do początkowego punktu, jakby było 180, to co innego :P A tak już na serio, to nie przeszkadzała Ci przewidywalność filmu? Od samego początku wiadomo, jak potoczy się historia. Nie ma wątpliwości, do czego prowadzą działania załogi. Calvin wyciągnął więcej wniosków z tej całej kosmicznej przygody, niż super inteligentni naukowcy, piloci i technicy. I najlepiej grał :D

ocenił(a) film na 7
ojeju90

Nie przeszkadzała mi nieprzewidywalność cierpię na niedosyt tego typu filmów.Podobał mi się choć nawet końcówki się domyśliłem ;] nie zmienia faktu że była świetna.

ocenił(a) film na 5
Shade83

Rozumiem :)

ocenił(a) film na 8
ojeju90

Te filmy mają taką konstrukcję, że wiadomo co się będzie działo ale to nie odrzuca. Po prostu trzeba lubić takie filmy. To tak jak "Szybcy i wściekli", ludzie oglądają mimo tego, że cały czas powtarzają pierwszą część

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones