PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765212}

Life

6,3 86 526
ocen
6,3 10 1 86526
5,4 21
ocen krytyków
Life
powrót do forum filmu Life

Dawno nie widziałem zwiastuna, który wygadałby tak wielką część filmu. Z resztą po zobaczeniu człowiek ma wrażenie, ze zobaczył już cały film...

ocenił(a) film na 7
sontagwoj

Dokładnie, nie wiem czy jest sens oglądać film skoro strzeszenie juz dostaliśmy...

ocenił(a) film na 8
sontagwoj

niestety muszę się zgodzić, ten film przekonał mnie ostatecznie aby zaprzestać oglądania trailerów...

K0M394

dobrze że przeczytałem Wasze wpisy,bo przed chwilą tv metro zaatakowało mnie tym trailerem,ale zamknąłem oczy hehe DZIĘKI

ocenił(a) film na 7
sontagwoj

Może zrobią tak jak twórcy "Rouge 1". Trailer a film w kinie to dwa różne filmy. Podobnie było z "Suicide Squad".

adamus0101

właśnie, a jeśli tak jest i w tym przypadku? nie wiemy tego :)

adamus0101

to jest jedyne co mogłoby uratować tę sytuację, ale kurczę no wątpie...

ocenił(a) film na 7
adamus0101

Wątpliwe . Sztampa rządzi.

ocenił(a) film na 7
scricxovan

ale zawsze można mieć nadzieję :), ja niestety widziałem w kinie przed filmem ...

sontagwoj

w tak hermetycznej scenerii trudno było o inny zwiastun. Niemniej film wart obejrzenia. Taka bardziej przyziemna wersja "Obcego"

sontagwoj

Niestety, ale muszę się zgodzić. Zwiastun zdradza niemalże wszystko. Miejmy nadzieję, że jakoś to poskładają tak by zaskoczyć widza.

Nekromanta21456

Że koniec będzie na początku, a początek na końcu? :)

Ziomaletto

Fajnie by było :)

sontagwoj

Gdyby ten film miał faktycznie jakiś potencjał i ambicje a nie tylko żerował na pomysłach z Obcego i Grawitacji to kampania reklamowa filmu byłaby większa, a sam film miałby premierę (dajmy na to) w listopadzie lub grudniu.
Film z marną promocją i premierą w połowie marca nie zapowiada raczej wiekopomnego dzieła.

wojtek40i4

Biorąc pod uwagę, że ten gatunek zasadniczo umarł gdzieś w latach 90., i tak dobrze, że ten film w ogóle powstał.
I jeśli mowa o inspiracjach to "Grawitacja" tak, tyle, że bardziej książkowa, bo z filmem toto ma tyle wspólnego, że dzieje się na ISS.

ManBehindTheMist

Nigdy nie oglądam zwiastunów:)

klisdis

Możesz się tylko cieszyć z tego powodu :)

klisdis

A co robisz w kinie, kiedy tuż przed innym filmem wrzucają Ci zwiastun? Zamykasz oczy?

kaymann

Ech on po prostu jest jednym z tych wielu widzów "domowych" którzy nie zawracają sobie głowy chodzeniem do jakiegoś tam kina... Bo mu jeszcze jakiś trailer puszczą, a tak to ma spokój ;p

ocenił(a) film na 6
kaymann

Haahaahaa!

Zamykam oczy, zatykam uszy, nucę "blablabla" i kręcę głową na boki jednocześnie pokiwując ;)

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Ciekawi Mnie jak tobie działają GIF w avatarze :)

ocenił(a) film na 6
24h_noliffe

To przestudiuj sobie dokładnie właściwości tego pliku graficznego.
Taka mała podpowiedź, powinna być pomocna...
Jednak jak nic Ci nie da, to znaczy, że i godzinny wykład by nie pomógł.
Cześć.

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Dziękuje

ocenił(a) film na 6
24h_noliffe

Bardzo proszę!

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Jak widać posiadam gifa mojego ulubionego serialu. Pozdrawiam i dziękuję

ocenił(a) film na 6
wojtek40i4

Żerował na obcym i grawitacji, dobre sobie. Miałeś tam ludzkie inkubatory rozpruwane przez pasożyty? Nie. Miałeś tam ludzi latających bezwładnie po orbicie? Nie. Więc w czym to ci przypomina obcego czy grawitację? Aha, już wiem. Bo akcja dzieje się poza ziemią i jest tam obecny kosmita. Według ciebie to nawet transformers jest żżynką z grawitacji i obcego.

ocenił(a) film na 7
sontagwoj

a nie wystarczy że taką fabułę ma 5 innych filmów ? :)

conneryfan

"Uprowadzona" (pierwsza część) ma fabułę jak 150 innych filmów, a i tak się ogląda cały film bez mrugnięcia okiem

ocenił(a) film na 7
sontagwoj

fakt

sontagwoj

prawda to

ocenił(a) film na 7
sontagwoj

Czy tylko mi nawet najgorsze spoilery nie przeszkadzają a nawet zachęcają do obejrzenia filmu?

Eplay

no chyba tylko Ci:P

Eplay

Nie tylko Tobie. A juz najbardziej wkurzaja mnie nic nie mowiace opisy filmu jak: Anna zaczyna nowe zycie. No krew zalewa. Trailer jest po to, aby zdradzac pewne szczegoly filmu. Co prawda widzialam trailer Life w kinie, ale za Chiny nie pamietam zbyt wiele.

sontagwoj

Taki sam komentarz chciałem mieścić. Jeszcze ta kapsuła na końcu.....Czyli pewnie sprowadzili to na Ziemię...

ocenił(a) film na 4
sontagwoj

Prawda. Zwiastun dużo pokazuje, ale Gylenhall i Reynolds są jak dla mnie zachęcający by pójść do kina ( nie mówię o urodzie tychże ). Mam nadzieję, że zwiastun pokazuje oblicze mające przyciągnąć tych co lubią "hollywood sci fi" a okaże się czymś jak Sygnał czy Love.

Fingers crossed!

zeicc

Reynolds mnie jakoś odpycha... Jedyne co to z deadpoola jest znany. Gyllenhall jest moim zdaniem o wiele lepszym aktorem. Z resztą jest jednym z moich ulubionych.

ocenił(a) film na 4
sontagwoj

Jest lepszy, z całą pewnością. Ja się po prostu cieszę że to nie jest kolejny pokroju Damon'a, Wahlberg'a czy innego "modny bo ładny" aktor.

ocenił(a) film na 8
sontagwoj

Ja liczyłem na Hiroyukiego Sanadę, który nieźle wymiatał w "Ostatnim Samuraju".

ocenił(a) film na 6
sontagwoj

Jeden i drugi ma swoje za i swoje przeciw. Nie ma idealnych ról są tyko wybitni aktorzy i wybitni reżyserzy

Cezary_Maciej

Z reżyserami jest tak, że często przypisuje im się coś co równie należy się scenarzyście i producentowi. Moim zdaniem (mimo, że nie jest to tak widoczne) trójka scenarzysta-reżyser-producent to jest trójka w której każdy jest mniej więcej równy drugiemu (w zależności od filmu może się to zmieniać). Jeśli ktoś chce mieć pełną kontrolę nad filmem i jest w stanie to udźwignąć to bierze te trzy funkcje na siebie (często rodzeństwo) - Nolanowie, Coenowie, Wachowskie (już teraz..), Mel Gibson (w niektórych przypadkach), Peter Jackson, no i znalazło by się paru innych. Oczywiście zdjęcia i montaż to też są rzeczy, które mogą zepsuć film, albo go baaardzo wyciągnąć.

zeicc

Niestety, ale przeliczyłam się z tym "Dobrzy (lub ulubieni-zwłaszcza Jake) aktorzy = dobry film". Dawno się tak nie zawiodłam na filmie, w którym występował Gyllenhaal. ;( Zdecydowanie jedna z najsłabszych pozycji w jego filmografii, a zwłaszcza patrząc na ostatnie lata ;/

użytkownik usunięty
sontagwoj

W dodatku murzyn zaatakowany przez koniczynkę gra dość komicznie, myślałem przez moment że to komedia. Raczej sobie odpuszczam.

ocenił(a) film na 5
sontagwoj

Nie oglądajcie zwiastuna, bo jest nędzny! To jeden z najgorszych zwiastunów, jakie widziałem. W obrazie chaos, w ścieżce dźwiękowej krzykliwy jazgot, a aktorzy mówią tymi "modnymi w starych zwiastunach" niskimi głosami, dosłownie jakby wyjętymi ze spotu radia Eska. Istnieje spore ryzyko, że tak kiepski zwiastun zniechęci do oglądania filmu.

ocenił(a) film na 6
Sony_West

No jeśli trailer beznadziejny to może zwiastować z dużym prawdopodobieństwem również słaby film...

ocenił(a) film na 7
aronn

Całe szczęście tak nie jest!

użytkownik usunięty
sontagwoj

Jak pisałem w nowym temacie swoim: ogromny zawód, film płaski, bez pomysłu, tajemnicy i do tego nudny jak flaki z olejem - szkoda kasy.

sontagwoj

najlepiej w ogole zwiastunow nie ogladac, gorze jak sie jest w kinie i dostajesz je in your face

ocenił(a) film na 8
tix666

Właśnie.
Byłem ostatnio na Szybkich 8 i Obcym i zobaczyłem duuużo zwiastunów.Na szczęście bardzo dużo nie odkryły , no może poza Mumią,która za dużo pokazuje.

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

Oglądajcie. Poszedłem na ten film bez przekonania, tak widziałem zwiastun, ale po prostu lubię filmy sc-fi. I jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że trailer nie opowiedział tego filmu, w tym sensie, że to nie jest tak jak myślicie. Polecam, owszem to połączenie kilku tematów z filmów sc-fi, ale mimo to film dobrze się oglądało, trzymał w napięciu do końca. Ja takie gwiezdne widowiska uwielbiam.

sontagwoj

z nudów trailer obejrzałam, czyli zaoszczędziłam ok 80min mojego cennego czasu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones