PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 206
ocen
5,9 10 1 92206
4,3 33
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Kiedyś założyłem podobny temat dla "Batman vs. Superman". Teraz przyszedł czas by "Justice League" miał oddzielny temat. Wiem, że do rozpaprzcie właściwych prac nad filmem jeszcze szmat czasu, ale mimo wszystko dobrze by było gdyby każdy, kto śledzi na bieżąco najnowsze (zarówno te oficjalne, jak i te nieoficjalne) informacje, jakie pojawiają się chociażby na ComicBookMovie.com, SuperHeroHype.com, Batman-News.com. lub nawet na naszym polskim BatCave.com.pl mógł je umieszczać właśnie tutaj. Wszystko w jednym miejscu. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego bajzlu. Przez ten czas wszystko może się zdarzyć. Historia prac nad "Justice League" to istna droga przez mękę (zwłaszcza dla fanów), ale bądźmy dobrej myśli. No to zaczynamy:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
ZACK SNYDER REŻYSEREM "J U S T I C E L E A G U E"!!!

Zaczęło się. The Wall Street Journal poinformowało o oficjalnej informacji przekazanej przez Grega Silvermana, pracownika Warner Bros. Zack Snyder wyreżyseruje „Justice League”, film, który zbierze słynną grupę superbohaterów DC Comics i będzie kolejnym po nie zatytułowanym jeszcze sequelu „Man of Steel” projektem budującym wspólne, kinowe uniwersum.

Potwierdzonymi bohaterami są póki co Batman, Superman i Wonder Woman, lecz niedawno dowiedzieliśmy się też o Rayu Fisherze, który wcieli się w Cyborga.

Warner Bros. chce także wprowadzić solowy film z Wonder Woman. Wg. firmy świat jest gotowy na tą bohaterkę – czekają tylko na odpowiedni scenariusz.

Ponadto, Borys Kit z Hollywood Reporter donosi, że sequel „Man of Steel” oraz „Justice League” ma być kręcony jednocześnie. Ten drugi ma zostać ogłoszony podczas Comic-Conu w San Diego i mieć premierę już w 2017 roku.

Źródło [ http://www.batcave.com.pl/2014/04/zack-snyder-oficjalnie-rezyserem-justice-leagu e/ ].

Komentarz własny:
Jak dla mnie wybór Zacka Snydera na reżysera „Justice League” to nihil novi. Już kiedyś pojawiały się przesłanki, ze jeśli „Człowiek ze Stali” odniesie sukces, Snyder może usiąść w fotelu reżysera. Snyder się dostało za chociażby za sceny zniszczenia Metropolis i inne takie tam, z tyłka wyciągnięte bzdety. Ja bym bardziej za coś takiego winiłbym Davida S. Goyera i jego „goyerki” w scenariuszu. Ale no cóż, nie jestem wielkim krytykiem jak ci branżowych pism lub portali, którym się płaci za pilnują, czy Superman ściąga kotki z drzewa, czy będzie miał on za krótki loczek, lub czy Ben Affleck będzie (broń Cię Panie Boże) za bardzo odstępował od swoich najważniejszych ról w „Gigli” i „Daredevil” i tak dalej, i tak dalej.

Zack ma u mnie kredyt zaufania, gorzej z Goyerem. Scenarzystą „Batman vs. Superman” został w miejcie Goyera laureat Oscara - Chris Terrio. Czy on okaże się lepszym scenarzystą niż Goyer, to przekonamy się w 2016. Wierzę, że gość również przejmie „Justice League”. Na prawdę nie chcę więcej „goyerków”.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

No ale co Ci się nie podoba? Gogle? Ma ich właśnie używać do kontrolowania tego samolotu czy innych pojazdów itp. Brzmi dla mnie całkiem sensownie. Reszta stroju to bardziej przerobiony na zbroję kostium z BvS... No ale spoko :D Nie musi Ci się podobać.

ocenił(a) film na 10
Tomas505

Jeśli mam być szczery to mi też się nie podoba. Ten z BvS 100 razy lepszy

ocenił(a) film na 7
Tomas505

@oscilek ma racje. Za dożo kombinują, strój z "BvS :DoJ" był prosty, acz zajebisty. Oby w realu ten strój prezentowa się o dyzo lepiej.

ocenił(a) film na 10
ash_williams85

Pewnie Batman będzie miał ten strój tylko przez chwilę w filmie. W sumie w trailerze ma ten sam kostium co w BvS

ocenił(a) film na 7
Tomas505

W komentarzach na ComicBookMovie.com znalazłem takie porównanie [ http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/4253/4697/original.jpg?w=800&h ].

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Możliwe, że to było inspiracją.. kto wie. Dla mnie ten kostium jest spoko, pewnie i tak w filmie głownie będzie biegał w tym podstawowym stroju więc nie widzę, żadnego problemu. Pewnie jak w trailerze zaświecą mu się oczy w tym kostiumie to nagle wszyscy przestaną narzekać :D Wilkinson nawet chyba kiedyś wspominał, że może mu dadzą te białe oczka.

Tomas505

W tych raportach od dziennikarzy i blogerów z planu JL, było napisane, że Batman będzie miał dwa stroje, klasyczny i zbroję. Drugi strój czyli zbroja ma służyć do walki z parademonami, czyli pewnie zobaczymy ją pewnie w 3 akcie.

ocenił(a) film na 10
matias_7

Szczególnie że w tarilerze ma normalny strój. Znaczy ten z BvS

oscilek

No tak, tak, stawiam, że będą dwie walki z parademonami, jedna w tunelu(ujęcie z trailera na którym widzimy Batmana, Wonder Woman, Flasha i Cyborga), podczas której Liga zostanie mocno pokiereszowana(po tym Wayne ogarnie sobie zbroję, bo w samym kostiumie, to on nawet nie ma po co wyskakiwać na parademony, a i przy okazji ogarnie też nowy strój Flashowi- w tych raportach z planu JL była o nim mowa). Druga to już wielki finał, Batman w zbroji, Flash w nowym bardziej dopracowanym stroju.

Tomas505

To prawda i będziemy mieć wiele kostiumów: normalny - co widzieliśmy na SDCC, gdzieś wyczytałem (plotkę?), że ma powrócić ulepszony armored batsuit w którym walczył z Supsem i tera dostajemy Taktyczny i wiadomo, że większość czasu będziemy widywać normalny a te inne są po to by eee mieć jakieś szanse z final Bossem? i żeby nie był tak bezużyteczny jak z Doomem? chyba logiczne, że się czegoś nauczył z ostatniej potyczki i może nawet będzie się obwiniał, że gdyby był silniejszy to Sups by nie zginął a wygląd? Ważne by spełniał swoje obowiązki. Ten wygląd i gogle to nie jest jakiś widzimiś z dupy Snydera tylko materiał zaczerpnięty prosto z komiksu. Co ja sądzę o nowym kostiumie? o mało z krzesła z podniety nie spadłem poza tym widać, że gogle są zdejmowane jak u Catwoman więc możliwe, że będzie je zakładać tylko do wyznaczonych zadań.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Agent Henrego Cavilla potwierdza, że Man of Steel 2 jest już w produkcji.

[ http://heroichollywood.com/henry-cavills-manager-confirms-man-steel-2-developmen t/ ]

Jestem ciekaw gdzie oni te wszystkie filmy ,,wsadzą". Przypominam, że powstaną jeszcze takie filmy jak: Batman, Justice League Dark, Harley Quinn, Suicide Squad 2.

ocenił(a) film na 3
Tomas505

harley quinn ??? nic nie słyszałem...justice league dark na bardzo odległą date...

ocenił(a) film na 6
villa23

Harley - http://www.comicbookmovie.com/suicide_squad/harley-quinn-suicide-squad-spin-off- moving-forward-at-warner-bros-a145184

Co do JLD to raczej nie do końca na odległą datę... Ten film ma już reżysera i scenarzystę więc premiery możemy się spodziewać na 2018/2019. Tym bardziej jest to możliwe bo WB zapewnia, że ten film ma odegrać istotną rolę w DCEU(znając Johnsa prawie na bank dostaniemy crossover z Ligą Sprawiedliwości)

ocenił(a) film na 3
Tomas505

Jeżeli BvS jest kontynuacją człowieka ze stali to w produkcji powinien być Mos 3.

użytkownik usunięty
ash_williams85

Komisarz Gordon melduje się.
http://www.comicbookmovie.com/justice_league/zack-snyder-celebrates-batmanday-wi th-a-first-look-at-jk-simmons-a145248

ocenił(a) film na 6

Wygląda super, tak jak przewidywałem - kapelusik,wąsik. J.K. Simmons pozamiata.

ocenił(a) film na 3
Tomas505

Ja myślę, że to jak się sprawdzi w roli będzie można trochę ocenić po....Księgowym. Jak się przyjrzeć pewnym elementom zwiastunów widać wielkie podobieństwo, sądzę, że po pracy tam z Benem ten poleciał do Snydera rzucił coś w stylu "I'm Batman" i juu.

Ale póki co osoby z Batmanowej mitologii wychodzą przynajmniej dobrze/bardzo dobrze :D "The Batman" bedzie genialny :D

Miazga, bardzo klimatyczne zdjęcie.

użytkownik usunięty
ash_williams85

Jim Gordon i bat-sygnał na najnowszym zdjęciu.
https://pbs.twimg.com/media/CslBJCJW8AA4TM5.jpg:large

ash_williams85

The Flash, Cyborg, Batman And Aquaman Feature In New JUSTICE LEAGUE Promotional Artwork :

http://www.comicbookmovie.com/justice_league/the-flash-cyborg-batman-and-aquaman -feature-in-new-justice-league-a145345

ocenił(a) film na 3
ash_williams85

Zack Snyder wrzucił zdjęcie na Twittera naktórym na tablecie przegląda (i rysuje) arty pewnych scen i ujęć. Można z nich wywnioskować, że w filmie ostatecznie pojawi się Deathstroke, jedno ujęcie pokazuje jak rozmawia z łysym człowiekiem...Lex Luthor?

Kuba_Marciniak

Dobrze bedzie zobaczyc ta postac jeszcze przed TheBatman, zwlaszcza ze zapowiada sie na spolke z LL ;)

ash_williams85

Batman w filmie będzie miał dokładnie 2 stroje, normalny (z trailera) i taktyczny i ten drugi będzie używany tylko podczas specjalnej misji.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7ETaVTNpBDI

ash_williams85

Dlaczego mam takie dziwne przeczucie, że pierwszy full trailer ukarze się dokładnie 17 listopada 2016r?

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

VIDEO ZA KULIS "JUSTICE LEAGUE".

Świętując zakończenie zdjęć do „Justice League” w Wielkiej Brytanii, Zack Snyder zamieścił na Twitterze zabawny film zza kulis najnowszej produkcji z bohaterami DC Comics.

Wkrótce ekipa filmu przeniesie się na Islandię, gdzie w zdjęciach będzie brał udział m.in. Ben Affleck.

Źródło: [ http://www.batcave.com.pl/2016/10/video-zza-kulis-justice-league/ ]

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

To wszystko dla mnie wygląda już jak desperacja - Hej patrzcie jak jest u nas zabawnie na planie itp, jak wszystko wygląda kozacko. Robimy to wszystko inaczej. Z jednej strony dobrze, że wprowadzają zmiany ale gołym okiem widać, że to jest trochę sztuczne. Snyder jak dobrze pamiętam nie wrzucał czegoś podobnego z okazji zakończenia zdjęć czy to MoS czy BvS... Co do materiału to Aquaman wygląda najlepiej. Koniec.

Tomas505

Taa, wrzucenie materiału to rzeczywiście próba ratowania twarzy przez WB. Aczkolwiek niczego nie robią tu inaczej. Na planach "MoS" i "BvS" cała ekipa też się dobrze bawiła. Taka atmosfera na planie Snyderowskiego filmu, to standard =/

ocenił(a) film na 3
Tomas505

Czy ja wiem....nie widzę tu żadnej desperacji, zabawa na planie była zawsze w filmach DCEU więc...

ash_williams85

Zack Synder wypuszcza wideo promujące zakończenie kręcenia filmu Justice League, polskie napisy:

https://www.youtube.com/watch?v=5ZZGc8eazuY

ash_williams85

Może pora założyć drugi temat?

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Zrobione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones