PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577958}

Lincz

7,2 52 419
ocen
7,2 10 1 52419
6,3 15
ocen krytyków
Lincz
powrót do forum filmu Lincz

Bardzo dobry film Krauzego "Dług", opisuje podobną sytuację. W porównaniu z tym pierwszym - "Lincz" nie jest niczym szczególnym - ani od strony technicznej (w pewnych momentach słabo nagrany dźwięk dialogów), ani od strony "świeżości" poruszanego problemu. Co do sceny bójki w więzieniu, lepiej ją przemilczeć. Pomimo tego, gra aktorska mnie przekonała - kupuję to.

ocenił(a) film na 10
Rob_Rock

ja nie wiem,ale czy tylko dla mnie sceny uderzeń/ bicia były cholernie sztuczne? nie mogłem na to patrzeć i słuchać tych dźwięków uderzeń nie pasujących.

Rob_Rock

Rzeczywiscie w "Długu" mamy do czynienia z podobna tematyka, jednak w nieco innym klimacie. Bez watpienia oba filmy zrobily na mnie ogromne wrazenie, wstrzasnely i doglebnie poruszyly. Az nasuwa mi sie zdanie wypowiedziane przez Marka Kondrata w "Prawie ojca" :
"PRAWO JEST DLA ZWYKLYCH LUDZI, NIE DLA BANDYTOW..."

Rob_Rock

Dług ma swoj klimat, jest dobry i stoi za nim prawdziwa historia

tu jest podobnie ale historia ktora dobrze znam z mediow sledzac na bierzaco, troche nowsza produkcja poza tym

jednak z ciekawosci ogladne, ciekawi aktorzy wystepuja, film ma juz 4 lata wiec moge sprobowac :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones