PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=294796}

Lis i Pies 2

The Fox and the Hound 2
6,7 2 001
ocen
6,7 10 1 2001
Lis i Pies 2
powrót do forum filmu Lis i Pies 2

Fanklub Dixie!

ocenił(a) film na 10

Hej wszystkim!
Po obejrzeniu filmu najbardziej spodobała mi się Dixie. Jeśli tobie też przypadła do gustu to zapraszam cię do współtworzenia fanklubu Dixie, czyli http://DixieCoolDog.blogspot.com Tak, współtworzenia, bo jeśli chcesz, możesz wysłać proponowaną, nawet gotową i zredagowaną notkę na mojego maila dixie@onet.pl a ja chętnie opublikuję ją na blogu. Co będzie na blogu? Jest to internetowy zbiór wszystkiego co związane z Dixie. Publikuję wszystko co z nią związane:
• filmy - różnego typu; klipy z filmu, animash a nawet cały film,
• obrazki - zdjęcia z filmu, fanarty, moje rysunki, bazy, kolaże, memy i różne przeróbki,
• recenzje - zarówno moje spostrzeżenia na temat filmu jak i wasze, które możecie przysyłać na mój emali (dixie@onet.pl),
• opowiadanie - jakaś przygoda Dixie, ciągle pracuję nad fabułą, więc nie pojawi się prędko.
Jeśli któraś z tych kategorii Cię zainspirowała i chcesz podzielić się notką na ten temat - pisz! Oprócz tego z pewnością, kiedy tylko powiększy się liczba stałych czytelników, będzie KONKURS i to nie jeden. Nagroda do uzgodnienia, najpierw potrzebnych jest paru nowych czytelników :)

To tyle, żegnam i zapraszam do naszego fanklubu! ♡

ocenił(a) film na 1
Catberry

Ta, za duży to ten wasz fanklub nie jest co? ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones