PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 933
oceny
7,1 10 1 54933
5,4 5
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

Beznadzieja

ocenił(a) film na 5

Jestem szczerze zawiedziona tym filmem,dno kompletne,pozmieniane fakty,na dodatek zamiast
dać te listy co w książce to są jakieś wymyślone.Nie podobał mi się w ogóle ten film.Książka
znakomita.Kevin Costner jak zawsze rewelacyjny,ale film to jest koszmar.Nie wiedziałam że tak
można spieprzyć coś tak dobrego.

ocenił(a) film na 8
Anastazja_47

to nie jest ekranizacja książki!!!!!!. Więc proszę się nie czepiać... poza tym irytują mnie ludzie którzy każdy film porównują do książki ("ekranizacja", a "na motywach" to są dwa odmienne rzeczy) Ekranizacją są "Chłopi" albo "Noce i Dnie", gdzie wszystko jest pokazane tak jak w książce.

prox81

Dokładnie jak mówi prox, mnie też to denerwuję, "na motywach", " w oparciu o", "film bazuje na", "oparte na wydarzeniach autentycznych" to nie są wyrażenia równe temu, że coś będzie identyczne jak w książce, komiksie, czy prawdziwych wydarzeniach, czasami coś po prostu na czymś bazuje, wzoruję itd, ale nie jest tego 100% odzwierciedleniem! Koniec i kropka i weźcie się ludzie w końcu tego nauczcie!

ocenił(a) film na 8
BialyKolnierzyk

dokładnie !!! w sumie można doczepić się do wszystkich filmów które mają swoje odpowiedniki w postaci książek. Przecież każdy z nas czytając książkę używa wyobraźni. dla każdego z nas ta sama scena może się jakoś różnić... nawet taka postać, która opisywana jest w książce. w naszej głowie może inaczej wyglądać niż u innej osoby !. Taka scena krajobrazu, opisywana w książce wyobrażana jest w naszym umyśle. Niebawem ludzie będą się kłócić dlaczego drzewo nie stoi centralnie na wzgórzu tylko 5 metrów dalej ! :) pozdrawiam normalnych !!!

prox81

Współczuję ludziom odpowiedzialnym za obsadę podczas filmowania książek typu "Zmierzch" , gdzie bohaterowie są opisani z detalami. Idziesz do kina i cierpisz.

ocenił(a) film na 5
prox81

I tak czy siak uważam ten film że jest do bani.Mam prawo do wypowiadania własnego zdania.Wam może sie podobać mnie nie.Koniec kropka nie podoba mi się i o tym piszę.Denerwują mnie ludzie którzy nie umieją uszanować zdania innych.

ocenił(a) film na 8
Anastazja_47

oczywiście możesz nie lubić i możesz tak napisać... ale napisałaś że nie lubisz bo "jest inaczej niż w książce" nie uważasz to za głupotę??? bo ja tak

Anastazja_47

masz racje Kolezanko. Co niektorzy zakladaja tutaj profile zeby troszke powyklinac kogos za to ze jakis film sie komus nie podoba a przeciez masz prawo do wlasnej opinii ale sa osoby ktore maja problemy z soba i sie nie lecza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones