PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 933
oceny
7,1 10 1 54933
5,4 5
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

Zakończenie filmu jest dramatyczne, lecz dzięki temu jest wyjątkowy. Nie wszystkie historie o miłości kończą się szczęśliwie, to taki wariant, którego staramy się do siebie nie dopuszczać. Gdyby się skończyło dobrze, byłoby to, jak niektórzy mówią banalne romansidło :) Lubię powieści Sparksa, lubię Costnera i Wright, więc spędziłam miły wieczór z niesamowitym filmem. Do Panów może ten film nie dotrze, ale Pań na pewno nie zawiedzie, uważam, że to jedna najlepszych historii o miłości, cierpieniu i odnajdywaniu siebie na nowo :)

sharise

Piękny film, piękna obsada, piękne zakończenie.
Kończy się smutno, ale ja i tak lubię do niego wracać. I nie po to, by płakać, ale by przekonywać się na nowo.. że każdy dzień jest po to, żeby być szczęśliwym, choć by był to tylko ten jeden dzień.
i choć myślę, "powinno być inaczej" i tak za każdym razem, i choć za każdym razem wiem jak się skończy.. to ten film jest piękny nie tylko ze względu na ten koniec, przez który cały film nabiera większego znaczenia, ale ze względu na to, że pokazuje, jaką wartością jest życie każdego z nas, i ile można stracić, nie chcąc nic zyskać, byle tego nie stracić.
Pokazuje, że lepiej być szczęśliwym jeden dzień, zaznając prawdziwej miłości, niż nigdy jej nie odnaleźć. Drugi mój najpiękniejszy film o miłości, zaraz po Bridges of Madison County. Ten sam wydźwięk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones