PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621992}

Lochy i smoki 3

Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness
4,7 1 479
ocen
4,7 10 1 1479
Lochy i smoki. Księga Plugawego Mroku
powrót do forum filmu Lochy i smoki. Księga Plugawego Mroku

Skąd ta ocena? +pytanie

użytkownik usunięty

Przecież to bardzo dobry film! O ile siedzi się w klimacie, przede wszystkim grało w RPGi. Plus
pytanie - w jaki sposób(czym) Grayson powalił Akordię, gdy zorientowała się, kim on jest? Pod
koniec, tuż przed schwytaniem Graysona. Nie zostało to w żaden sposób wyjaśnione, a on prędzej
nie miał żadnych mocy.

ocenił(a) film na 1

Grało sie w RPGi, a ten film to tandeta, ze az przykro, takiego chlamu dawno nie widzialem.
gra aktorów 1/10
rezyseria 1/10
scenariusz 1/10
fabuła 1/10
zdejecia 1/10
a autora tej ksiazki (czy grupę autorów robiących to masowo za grosze) powinni publicznie wychlostac i zakazac wykonywania zawodu.

użytkownik usunięty
Morfal

Kwestia gustu. Ja się kompletnie nie zgadzam! Być może lubisz wyłącznie kino klasy A? Mi klasa B i nawet C nie przeszkadza. ;-)

użytkownik usunięty
Morfal

Ach i jeszcze dodam, że ocenianie na 1/10 fabularnego motywu paladyna zmuszonego do przebywania z bandą zabijaków, jest po prostu nieporozumieniem...

ocenił(a) film na 7

Mnie też fabuła i wykonanie tego filmu odpowiada. Kawał dobrej roboty.

Co do powalenia Akordii - nie jest to wyjaśnione, ale obstawiam, że w krytycznej sytuacji Bóg dał mu tą moc. Paladyni mają różne moce, gdy zdobędą odpowiedni poziom. Zauważ, że wcześniej również nie potrafił skumulować mocy przez amulet, który cały czas miał przy sobie, a pod koniec powalił nim cała zgraję.

ocenił(a) film na 7

Kupił pierścień mocy i tu go właśnie użył :) Dialogi w sklepie mnie rozbroiły :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones