PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209714}

Lucky Luke - Ballada o Daltonach

La Ballade des Dalton
7,1 1 699
ocen
7,1 10 1 1699
Lucky Luke Ballada o Daltonach
powrót do forum filmu Lucky Luke - Ballada o Daltonach

-"Ballade of Dalton" (ale po angielsku), to niech podaje linka lub przesyła na kasiabill@buziaczek.pl Bardzo was prosze!!!!

ocenił(a) film na 9
Billu5

Tutaj link do tej nuty. Polecam bardzo fajna piosenka!
https://www.youtube.com/watch?v=RRbW1_6CJLU

ocenił(a) film na 10
MrLuigi5577

Dzięki. Po sześciu latach w końcu ktoś pomógł ;p hahaha

Billu5

Hahaha Gratuluję intelektu. Od 6 lat wisi to na YT, ale ciężko Ci było odpalić stronę i poszukać.

ocenił(a) film na 10
perun_6

Człowiek czuje taką potrzebę tłumaczenia się jednak. Już dawno zapomniałam o tej piosence a tu pewnego dnia na maila przychodzi mi, że ktoś odpowiedział na mój komentarz na filmwebie. :) Można było się domyślić, że ktoś wykorzysta okazję, żeby się ponabijać z innej osoby.

Billu5

Przepraszam, nie chciałem być aż tak mocno złośliwy. Teraz rozumiem, że zapomniałeś o niej i dzięki FW ktoś ją przypomniał. Bez urazy :)

Billu5

Minęło kolejne 6 lat, to chyba dobry moment żeby zapytać się czy nadal używasz adresu z buziaczka.pl?

ocenił(a) film na 10
Kowalblebleble

Słodki Jezu faktycznie. Nie, nawet nie wiem czy umiałabym się zalogować na tą pocztę. W podstawówce się myślało że buziaczek to najfajniesza nazwa poczty na świecie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones