Les Dalton

1 godz. 26 min.
4,9 5 567
ocen
4,9 10 5567
682
chce zobaczyć
{"type":"film","id":120178,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Les+Dalton-2004-120178/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Lucky Luke
  • dahak22 ocenił(a) ten film na: 3

    film ogląda sie bardzo ciężko wszystko naraz nawalone wymieszane dużo Daltonów mało Lucky-ego film niby śmieszny ale wszystko tak na siłę obraz dzikiego zachodu wyjęty żywcem z komiksu niby miało być dobrze wyszło bardzo bardzo przeciętnie ze wskazaniem na minus film tak pogmatwany że ciężko dotrwać do końca nie wiadomo co gdzie kto a w komedii powinno być prosto i śmiesznie!!!

  • Grand23 ocenił(a) ten film na: 3

    dahak22 Dokładnie ,wszystko tam irytuje w szczególności postać Lucky Luke'a. Miała byś komedia w konwencji komiksu a wyszła kiszka .Ode mnie 3/10 .

  • dahak22 Film w oryginale nazywa się the daltones (czy jakos tak, w każym razie chodzi o daltonów) i moim zdaniem jest to świetna komedia i dawno się tak nie uśmiałem. Być może jest to głupi i płytki humor ale nie mniej jednak (dla mnie) bardzo śmieszny. moment kiedy daltonowie stoją na granicy i gadają z tym celnikiem (chyba to był celnik nie pamiętam dokładnie) i scena gdy jeden z daltonów wbija do banku przy muzyce z kill billa spowodowały że popłakałem się ze śmiechu. Ale trzeba też przyznać że jako adaptacja to marnie film wyszedł.

  • dahak22 10/10!