PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571031}

Mój tydzień z Marilyn

My Week with Marilyn
6,5 59 499
ocen
6,5 10 1 59499
6,0 27
ocen krytyków
Mój tydzień z Marilyn
powrót do forum filmu Mój tydzień z Marilyn

Film przynudza nie da się ukryć , mimo to wciąga ... Michelle gra jak z nut i gdyby nie ona to film
były klapą. Cała historia , warta obejrzenia ... chociaż nie bez przymusu. 6/10

ocenił(a) film na 8
Adash

Nie lubię tej aktorki, zawsze kojarzyłam ją z "Jeziorem marzeń", ale w roli Marilyn wypadła rewelacyjnie! Fantastycznie oddała jej grację, wdzięk, ale też i huśtawki nastrojów. Widać, że musiała wiele czasu poświęcić na stworzenie tej kreacji. W duecie z Eddim prezentują się po prostu świetnie - film warto zobaczyć przede wszystkim ze względu na udział tej dwójki aktorów. A scenariusz? No cóż :) Co kto woli...

ocenił(a) film na 8
marrtucha_2

Myślę, że Heath Ledger dostrzegł w niej ten potencjał :) zresztą była też świetna w "Tajemnicy Brokeback Mountain"

marrtucha_2

Co do Twojego pierwszego posta .. to przyznam że zdania mamy podobne. jednak w drugim poście to juz nie bardzo rozumiem ... Bo o ile Michelle zagrał świętnie w "TBM" to Heath Ledger nie był reżyserem i znalezienie w niej potencjału nie leżało w jego gestii :)

ocenił(a) film na 8
Adash

Chodziło mi o to, że byli razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones