PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571031}

Mój tydzień z Marilyn

My Week with Marilyn
6,5 59 499
ocen
6,5 10 1 59499
6,0 27
ocen krytyków
Mój tydzień z Marilyn
powrót do forum filmu Mój tydzień z Marilyn

rozkapryszona gwiazdeczka i pozerka, nad która wszyscy skaczą i którą wszyscy się zachwycają - tak w skrócie można opisać Marylin w tym filmie. Michelle starała się stworzyć postać nieszczęśliwej i zagubionej kobiety, nie udało się, główna bohaterka jest bardzo irytująca.

embe91

Hej, polecam Tobie książkę "Marilyn, ostatnie seanse" Michela Schneider'a.
Osobowości Normy Jane (Marilyn) nie da się opisać "w skrócie".
To była chora i głęboko nieszczęśliwa kobieta. Wielu ludzi z niej kpiło i nie miało cierpliwości dla jej zmienności. Wielu reżyserów żałowało, że zaangażowało ją do ról. Jak mawiała Marilyn: "Każda historia ma dwie strony." Głęboko jej współczuję i jednocześnie podziwiam.
Michelle może nie była idealną aktorką, bo nie ma drugiej takiej osoby jak Marilyn, ale dość dobrze, moim zdaniem, oddała jej złożoną, zagmatwaną osobowość, jej delikatność, naiwność, niewinność, zalotność i uwodzicielstwo. Bardzo mało jest takich kobiet - prawdziwie niewinnych posiadających jednocześnie w duszy zmory straszniejsze od najstraszniejszych koszmarów.
Np. film "Książę i aktoreczka" (z którego pochodzą sceny do "Mój tydzień z Marilyn") doskonale oddaje część jej aparycji - była jak promień światła. Mówiono, że promieniowała wewnętrznym blaskiem.
A irytacja ? każdą kobietę irytowałaby prawdziwa Marilyn. (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones