Mała Stopa

Smallfoot

2018 1 godz. 36 min.
6,7 11 009
ocen
6,7 10 11009
3 138
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":723335,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Smallfoot-2018-723335/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mała Stopa
 • Nie spodziewałem się, że to będzie takie dobre. Wraz z żoną i dziećmi bawiliśmy się świetnie. Jednak oferuje coś więcej i nie chodzi tylko o konflikt gatunków, ale bardzo aktualny przekaz jak ludem można sterować (media i te sprawy). To mimo wszystko rozrywka, ale najwyższej próby, a po reakcjach na niemal pełnej sali, gdzie było słychać pełno śmiechów również dorosłych, to większości się podobała.

 • asik_87 ocenił(a) ten film na: 7

  d_devil_2 Dla dzieci w jakim wieku polecałbyś tą bajkę?

 • asik_87 Ta bajka jest dosyć uniwersalna. Zarówno nam rodzicom się podobało, ale i moim dzieciom - 6 i 9 lat, ale myślę, że i 3 latek bez problemu obejrzy tę animację.

 • lew890 ocenił(a) ten film na: 8

  d_devil_2 Pytanie tylko, czy taki kilkulatek zrozumie antyreligijne przesłanie filmu, zachętę do kwestionowania pradawnych "prawd" i podważania autorytetów.

 • fizzlymike ocenił(a) ten film na: 8

  lew890 Pewnie nie zrozumie ale i nie musi, to przesłanie może trafić do starszych dzieci i dorosłych, ta animacja jest o tyle uniwersalna że mniejsze dzieci też mają w niej coś dla siebie. Poza tym słowo "antyreligijne przesłanie" jest tutaj krzywdzące.

 • lew890 ocenił(a) ten film na: 8

  fizzlymike Antydogmatyczne brzmi lepiej? Ja wyraźnie odczytałem przesłanie filmu jako potępiające religie, które przysłaniają nam rzeczywistość i ograniczają zdolności poznawcze ludzi.

 • fizzlymike ocenił(a) ten film na: 8

  d_devil_2 Zdecydowanie się zgadzam, świetnie poruszony temat religii (dla starszych), a i dzieci świetnie się bawią. Wspaniałą animacja, fajnie czasem obejrzeć coś innego niż tylko bajki skupiające się wyłącznie na wątku miłości (chociaż tutaj też go nie zabrakło to jednak jest na drugim planie i wypada to dobrze). Jak to ująłeś: nie spodziewałem się że będzie aż tak dobre ;)