The Little Prince

1 godz. 28 min.
5,9 972
oceny
5,9 10 972
626
chce zobaczyć
{"type":"film","id":123862,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Little+Prince-1974-123862/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mały Książę
 • mat_queen ocenił(a) ten film na: 6

  Niestety, nie przedstawiono postaci latarnika i pijaka. Poza tym te wizyty Małego Księcia na kilku planetach były okrojone i pokazane z jakiejś dziwnej kamery. Pobyt na ziemi wyszedł już dużo lepiej.

 • kronikarz56 ocenił(a) ten film na: 9

  mat_queen Niestety, muszę się tu zgodzić. Zabrakło Pijaka i Latarnika, a prócz tego zastąpiono Geografa Historykiem (choć jego osoba była całkiem zabawna), no i jeszcze wstawili postać Generała. Zdecydowanie pobyt na Ziemi wypadł w filmie dużo lepiej.

 • Andrzejcoolziomek ocenił(a) ten film na: 8

  kronikarz56 Postać generała mi tam nie przeszkadza. Pokazuje w sumie kolejny typ osobowości :). No, ale jednak pijaka i latarnika brakuje, to jest fakt.

 • kronikarz56 ocenił(a) ten film na: 9

  Andrzejcoolziomek Jeśli chodzi o Generała, to w sumie faktycznie pokazuje nowy typ osobowości, ale nie jest zły. Zgadzam się, brakuje tu Latarnika i Pijaka. No i Próżnego, bo o ile pamiętam, ta postać też była w książce. Tak czy siak zdecydowanie film mi się podoba, a to, iż jest musicalem czyni go jeszcze piękniejszym, choć może to tylko dla mnie, bo kocham stare, dobre musicale :)

 • Andrzejcoolziomek ocenił(a) ten film na: 8

  mat_queen Zgadzam się. To jest dużą wadą filmu.