PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592731}

Malowany ptak

Nabarvené ptáče
6,4 2 718
ocen
6,4 10 1 2718
6,3 16
ocen krytyków
Malowany ptak
powrót do forum filmu Malowany ptak

w wersji z polskimi napisami? Może być online, może być wersja płytowa. Szukam go wszędzie i nie mogę znaleźć a bardzo zależy mi na obejrzeniu tego filmu? A może ktoś wie czy jakaś premiera płytowa jest zapowiedziana?

ocenił(a) film na 10
dominikd2002

Podłączam sie do pytania. Ja tez czekam na wydanie DVD tego filmu, podobnie jak na Lighthouse ;) I mam nadzieję, że to niedługo nastapi.

ocenił(a) film na 10
winopiotr

A Ty już gdzieś widziałeś?

ocenił(a) film na 10
dominikd2002

Widziałem ten film na Warszawski Festiwalu Filmowym w październiku. Udało mi sie zdobyć bilet, a a sala była pełna. Był tam tez obecny reżyser. Świetny film! Dla mnie jest co najmniej niezrozumiałe, że nie trafił do polskich kin. Teraz licze na DVD.

ocenił(a) film na 10
dominikd2002

Jest już na DVD. Czesi wydali i dzisiaj jest premiera. Jest też polska wersja językowa (napisy). Jak na razie do kupienia w sklepach internetowych w Czechach i Słowacji.

ocenił(a) film na 10
winopiotr

Wielkie dzięki za info :D kupuję i oglądam, pół roku czekałem na to. Naprawdę dziękuję!

ocenił(a) film na 10
dominikd2002

Proszę bardzo i miłego oglądania :) Moje DVD już leci z Pragi.

ocenił(a) film na 10
winopiotr

Możesz dać link gdzie kupiłeś?

ocenił(a) film na 10
dominikd2002

Oczywiście, że tak. Info poszło na priv. :)

ocenił(a) film na 7
dominikd2002

Film jest dostępny np. na ekino-tv. Jeśli mieszkasz w Polsce, to oglądasz go z tego serwisu w 100% legalnie.

ocenił(a) film na 10
aklekot

Dzięki <3

ocenił(a) film na 7
dominikd2002

Na chomi ku jest do ściągnięcia

ocenił(a) film na 7
dominikd2002

Na Cda jest :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones