PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736182}
7,6 126 607
ocen
7,6 10 1 126607
8,2 53
oceny krytyków
Manchester by the Sea
powrót do forum filmu Manchester by the Sea

Jeden z najwazniejszych filmow roku. Bardzo wysoko oceniany zarowno przez krytykow, jak i widzow. Murowany kandydat do Oscara w najwazniejszych kategoriach. Z wybitna rola Casey'a Afflecka. A w Polsce pojawil sie w zaledwie paru kinach. Nawet w Warszawie mozna go zobaczyc tylko w Kinotece i nie we wszystkie dni w Kinie Lab. Wstyd UIP, po prostu wstyd.

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

Zgadza się

ocenił(a) film na 9
____OSCAR____

Przepraszam - czy nie masz dostępu do internetu - na popularnym gryzoniu chomi/k/uj dawno dostępny w świetnej kopii - a że film przezacny - kupię oryginał jak tylko wyjdzie na bluray...Ja z kinem dawno dałem sobie spokój - odkąd mam dzieciaka - sean wychodzi za drogo - dwa bilety/parking/ekstra kasa dla opiekunki - filmy oglądam z piratów z giełdy RTV w Krakowie, lub zassane z sieci - potem powiększam moją kolekcję oryginalnych DVD/BD, która liczy już kilka tysięcy filmów - do kina chadzam 3-4 razy do roku na tzw. widowiska typu Star Wars, czy przełęcz ocalonych, ostatni John Wick 2

ocenił(a) film na 9
____OSCAR____

P.S. Manchester jest tak kameralnym filmikiem (oczywiście GENIALNYM i świetnie zagranym) że nic nie traci w postaci pliku odtworzonego nawet na małym ekranie laptopa - dla mnie znakomity, więc po 4 już seansach na komputerze, jak tylko wyjdzie na bluray'u pędzę do media marktu lub innego saturna, kupuję i zapraszam żonę na wspólny seans na zestawie kina domowego

ocenił(a) film na 8
____OSCAR____

Wpierw znajdź jaja a potem zaczynaj się odzywać

____OSCAR____

Pozostaje sie w ogole cieszyc,ze film tego rodzaju dostal sie do wygranych i zauwazonych na Oskarach i nie tylko b gdyby nie,a znamy takich przyapdkow mnostwo,zapewne mozna by bylo go zoabczyc naprawde w kilku miejscach. Tak czy siak,dytrsybutor rozczarowal

ocenił(a) film na 8
annaboo

zgadza się

ocenił(a) film na 9
____OSCAR____

U nas to wolą emitować jakieś k... żenujące "zenki" dla mas... szkoda gadać, a film bardzo dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones