PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876952}

Martwe zło: Przebudzenie

Evil Dead Rise
5,9 21 349
ocen
5,9 10 1 21349
6,6 22
oceny krytyków
Martwe zło: Przebudzenie
powrót do forum filmu Martwe zło: Przebudzenie

Nie rozumiem skąd tyle niskich ocen. Tu jest wszystko, czego się spodziewałem po filmie z serii Martwe Zło. Jest dużo krwi, dużo kiczu, dużo chaosu, czyli to co jest w Martwym Źle od samego początku. Jedynka mimo że była wydana jako horror, z racji niskiego budżetu podchodziła pod komedio-horror i ten film nie wyrywa się spoza tej konwencji. Komedii jest tu mało oczywiście ale jest właśnie ten kicz, który w serii jest wręcz wymagany. Ja się dobrze bawiłem mimo tego, że film mnie nie wystraszył ale to już wina tego, że obejrzałem setki horrorów. Ktoś wrażliwszy na pewno bardziej się przestraszy różnych scen. Fajnie też, że w końcu porzucono temat chatki w lesie bo po 3 częściach miałem właśnie nadzieję, że akcja będzie dziać się gdzie indziej. Jeśli ktoś tutaj lubi Martwe Zło, to na pewno film wam się spodoba. Zakładam, że dużo nieprzychylnych komentarzy jest od osób niezaznajomionych z marką, stąd też takie osoby mogą oczekiwać czegoś zupełnie innego. Ja dostałem to, czego się spodziewałem i jestem jak najbardziej zadowolony z seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones