PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876952}

Martwe zło: Przebudzenie

Evil Dead Rise
5,9 21 391
ocen
5,9 10 1 21391
6,6 22
oceny krytyków
Martwe zło: Przebudzenie
powrót do forum filmu Martwe zło: Przebudzenie

Mamy plagę rebootow nie tylko w gatunku horror i niestety musieli się dorwac do Martwego zła który jest doskonały przynajmniej dwie pierwsze części. Chyba będziemy mieli typowy horror jak na dzisiejsze kino.

ocenił(a) film na 5
Koneser_Kielce

To jest część tego biznesu remake był hitem to zrobili serial a serial był hitem to zrobili reboot jeżeli reboot będzie hitem to będą ciągnąć temat dalej.

zegan333

Będą ciągnąć nawet jak nie pójdzie,za 10 lat kolejna część bo będą żerować na marce

ocenił(a) film na 6
WYDRA_GAMING

Oczywiście już za tyle horrorów się wzięli po latach że jeszcze zrobią kolejne

ocenił(a) film na 6
zegan333

Serial mi przypadł bardzo do gustu, chociaż wolałbym dłuższe odcinki. Mimo, że był dobrze przyjęty, to z wypowiedzi producentów wywnioskowałem, że nie do końca byli zadowoleni z oglądalności... Stąd może roczne okienko między dwoma ostatnimi sezonami. Nietypowa w serialach przerwa.

Pamiętam, że gdy w tv "leciał" ostatni sezon to przy emisji ostatnich odcinków pojawiła się dyskusja czy warto kręcić dalej. Różne newsy też na filmwebie. Miałem jednak nadzieję, że wtedy przyklepią następny sezon. Chociaż ten jeden.

Film był poprawny. Tyle mogę napisać od siebie, nie był zły ale też nie najlepszy, 7/10.

Koneser_Kielce

Ktoś chyba nie oglądał re-maku pierwszego martwego zła. Alvarez odwalił kawał solidnej roboty, film jest świetny. Tutaj mamy znowu Alvareza, znowu z Raimim i Campbellem w roli producentów. Czego chcieć więcej?

ocenił(a) film na 7
Pallantides

Jestem po seansie i uważam że jest to dobra cześć ale najsłabsza ze wszystkich

Koneser_Kielce

Jak uwielbiam Campbella i kocham postać Ashleya Williamsa, tak serial jest akurat najsłabszy. Nie wiadomo w jakim kierunki mial on iść, niby próbowano utrzymać go w klimacie Evil Dead: Dead by Dawn, ale nie był i w 1/10 straszny, ani nie mial w sobie tak dobrego humoru, był on przeważnie niesmaczny. Winić można jedynie fakt, że serial miałby jedynie rację bytu gdyby kontynuował reżyserskie Armii Ciemności, które bylo kanonicznym wg Raimiego i jako teatralne bylo puszczane w Europie. Stany mialy wymuszone przez studio, głupawe zakończenie w markecie.

ocenił(a) film na 6
Koneser_Kielce

W internecie już krąży ładna kopia z napisami więc moje wrażenia:
Masę błędów logicznych i głupich poczynań bohaterów np. gdy już wiedzieli że opętanie się rozprzestrzenia jak wirus mogli po prostu wyrzucać zwłoki za okno
Finałowy potwór mocno zerżnięty z prequela The Thing z 2011 roku [połączone ciała] z tym że splitface z Thinga był dużo bardziej przerażający, tu mamy podobną poczwarę która zamiast ryczeć jak w Thing, to uśmiecha się i gada, przez co bardziej śmieszy niż budzi grozę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones