PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273317}

Martwy krzyk

The Retreat
3,6 2 586
ocen
3,6 10 1 2586
Martwy krzyk
powrót do forum filmu Martwy krzyk

Na wstępie chciałbym zapytać co ma wspólnego z czymkolwiek ten plakat? To jest chyba jedyna rzecz którą wykonał ktoś normalny bo cały film jest fatalny. Niby z początku mamy sztampowy slasher (nie mam nic przeciwko temu bo lubię) ale od razu coś nam nie pasuje. Morderca pojawia się zaskakująco szybko i morduje wszystko co się rusza w ułamku sekundy i nikt nawet nie walczy. Te śmierci 2 lasek z początku to jakaś żenada po całości. Niby tam linką innych dusił ale te 2 laski giną ot tak se - jedna od położenia między drzewa? a druga bo podszedł od tyłu do niej? I tak oto pierwsza grupa ginie po jakichś 15 minutach filmu i przyjeżdża druga grupa. I tu zaczynają się jakieś dziwne jazdy typu, że morderca jest nieśmiertelny i potrafi się teleportować. I takich debilizmów jest tu cała masa. Nikt nie zauważył przez większą część filmu, że 2 gości w ogóle tam nie dojechało. Poza tym wszyscy dzwonią do siebie non stop a po pomoc to nikt nie zadzwoni. No i ta głupia i wredna Nicole którą musimy oglądać przez cały film to katusze nieziemskie. Niby na koniec się wyjaśnia większość z tych dziwactw ale to nie ratuje już z filmu nic bo tu nie ma co zbierać. Żeby tu te śmierci były jakieś przerysowane i zaskakujące albo jakieś dialogi śmieszne to może by coś z tego było a tak to tego się nie da oglądać. Daję 2/10.

ocenił(a) film na 7
Johnyyoyo

ahahahahaa gowno się znasz widać 2 to sb możesz dac bękarta diabla lub burzy duchow ten film dużo lepszy a prawidlwoa ocena dla niego to 6 nie znasz się to się nie wypowiadaj

ocenił(a) film na 2
hercules38

Cieszę się, że ci się podobał i nie mam nic do tego. Jak dla mnie to nie znalazłem żadnego elementu w tym dziele który byłby na jakimś względnym poziomie. No chyba, że sam pomysł no ale za to te 2 punkty tylko hojnie rozdałem. I co jest śmieszne to ja lubię złe filmy bo czasem ogląda się je dla rozrywki ale to jest przesada głupoty i złego aktorstwa jak dla mnie.

ocenił(a) film na 7
Johnyyoyo

pomysl dobry fabula niezla nwm co ci nie pasilo klimat też dość ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones