PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35070}

Matka boska morderców

La Virgen de los sicarios
5,9 356
ocen
5,9 10 1 356
Matka boska morderców
powrót do forum filmu Matka boska morderców

cos strasznego!!!

ocenił(a) film na 1

tak okropnego filmu dawno nie widziałem. koszmarne, drewniane aktorstwo i totalna amatorszczyzna rezyserii!!! idiotyczny scenariusz, brak pomysłu na jakakolwiek scene, jakąkolwiek rozmowe!! kiepskie zdjęcia (a przeciez byl taki potencial!!) daje 1/10 tylko dlatego ze nie mozna dac 0!! film nudzi, irytuje, zenuje!!!!!!

ocenił(a) film na 9
gilbert23

moje pierwsze skojarzenie tytułu (jeszcze przed obejrzeniem) - to - "pani z Corleone".
Osobnicy duchowo pokrewni "obrońcom krzyża" nie obejrzawszy uważnie, kierując się skrajną homofobią ,lub bezsilni wobec tego co zobaczyli - będą dawać jedynki.
A film przedstawia przerażający upadek współczesnej cywilizacji , gdzie w cieniu katedry morduje się i handluje narkotykami.
W takiej atmosferze - utraciwszy wiarę - główny bohater - desperacko poszukuje w tym nominalnie chrześcijańskim kraju (Kolumbia) jakiegokolwiek sensu - bezskutecznie.
Uczciwie - film oceniam na 7 , jednak skoro rażąco niskie oceny uchodzą bezkarnie - to ja dla równowagi daję 10.

maroc

Ale jego zarzuty nie odnoszą się do treści i homoseksualizmu, tylko do realizacji, więc nie wiem skąd Ci się raptem wzięli obrońcy krzyża i jakaś homofobia. A tak na marginesie, związkiem dziadka z dzieciakiem to i gej może być zniesmaczony.

ocenił(a) film na 8
gilbert23

Dla mnie film nietuzinkowy, wspaniały, i wcale nie oderwany od rzeczywistości.

ocenił(a) film na 7
gilbert23

polecam więc coś o żołnierzach wyklętych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones