PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1230}
7,3 35 918
ocen
7,3 10 1 35918
6,8 10
ocen krytyków
Maverick
powrót do forum filmu Maverick

Film obejrzałam z przyjemnoscią. Jedna rzecz mi się w nim jednak nie podobała, mianowicie zakończenie. Byłam zawiedziona gdy Annabell zabrała Bretowi forsę. W tym wypadku wolałam szczęśliwe zakończenie.

ocenił(a) film na 8
Aune

Happy end!;););)
W podstawówce lubiłam ten filmik. Teraz już go nie doceniam. Zapewne wyrasta się kiedyś z takich obrazów. Ot, "kobyła" kinematografii i niewiele ponad to. Ot, prościutka historyjka, nastawiona na chęć wymuszenia takich czy innych wzruszeń. Cruise? Na szczęście zagrał tez w bardziej ambitnych filmach i stworzył lepsze kreacje.

ocenił(a) film na 8
Aune

Happy end!;););)
Ależ zakończenie jest cudowne, w końcu inne niż hollywodzki kicz! A czy to jest nieszczęśliwe? Przecież każdemu z bohaterów ta sytuacja odpowiada...i jeszcze jedno? Czy wszystko musi być dopowiedziane w filmie? Powiedz, uważasz np. że zakończenie Przeminęło z wiatrem jest nieszczęśliwe? Bo moim zdaniem bynajmniej, każdy kto cokolwiek zrozumiał z postaci Scarlet dobrze wie jaki będzie ciąg dalszy...w Mavericu analogicznie;) Pozdrawiam
btw...nie wiem jak, ale mo|liwe iz ...jako odpowiedz na Twój komentarz trafiBa do Ciebie ma ocena Top Gun- je

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones