PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32370}

Mecz ostatniej szansy

Mean Machine
7,1 28 212
ocen
7,1 10 1 28212
7,3 3
oceny krytyków
Mecz ostatniej szansy
powrót do forum filmu Mecz ostatniej szansy

Ostatnia bramka wpadła ze spalonego ! CO ZA SUCHAR! Ogólnie film był średni, jeden ze słabszych filmów tego reżysera. Cała śmietanka brytyjskiego aktorstwa moim zdaniem troszkę poniżej oczekiwać.

ocenił(a) film na 10
ronk

po pierwsze pokazałeś, że o przepisach gry w piłkę gówno wiesz bo widzisz spalone gdzie ich nie ma. Zjebałeś i temat piłki nożnej nie jest dla Ciebie.
Po drugie przez wiele osób film uważany za jeden z najlepszych z gatunku piłki kopanej a ty tu z jakimiś średnim wypadasz. pewnie dla ciebie super filmami są produkcje pokroju klanu.

tomek9rfc

"po pierwsze pokazałeś, że o przepisach gry w piłkę gówno wiesz "
- wpadasz w sidła prowokacji jak przysłowiowa śliwka w kompot

"bo widzisz spalone gdzie ich nie ma"
- jak i wielu doświadczonych sędziów liniowych, nikt nie jest doskonały

"Zjebałeś i temat piłki nożnej nie jest dla Ciebie"
- niestety nie Tobie to oceniać, wszak forum jest dla wszystkich uzytkowników

"Po drugie przez wiele osób film uważany za jeden z najlepszych z gatunku piłki kopanej a ty tu z jakimiś średnim wypadasz. "
- całkiem możliwe, wielu filmów o piłce nożnej nie widziałem, poza golem i shaolin soccer nic nie przychodzi mi do głowy, a pośród wyżej wymienionych Mecz ostatniej szansy jest najlepszy, natomiast jak na film Guy'a , jest średni, bo widziałem jego lepsze filmy i tyle.

"pewnie dla ciebie super filmami są produkcje pokroju klanu. "
- gratuluje wyciągania trafnych wniosków , przejrzałeś mnie bowiem na wskroś

P.S. Klan to serial TV, nie Film.

ronk

"natomiast jak na film Guy'a" - tu też popisałeś się wiedzą - nie każdy film ze Stathamem jest "Guy'a"

ocenił(a) film na 7
ronk

film w swojej kategorii- dobry, kilka zabawnych fragmentow, plus mistrzowski Mnich, no ale strasznie przewidywalny;] co do spalonego, to jak sie podaje piłke do tyłu to go nie ma;] a VJ też na nim nie był, bo raz, że przyjął piłkę przed obrońcą, a dwa, że zrobił to na swojej połowie;] więc zanim zaczniesz krzyczeć sprawdź czy masz rację, bo w tym przypadku dałeś plamę;] ema.

ronk

w momencie podania zawodnik musi mieć przed sobą minimum dwóch zawodników" - cytat z przepisów FIFA

w tym przypadku podanie było "do tyłu" więc.... temat "sucks"

ocenił(a) film na 8
dontpanic

Chlopie, gdzie Ty znalazles taki cytat? Jezeli juz, to aby nie zaistnial spalony, zawodnik w momencie podania musi miec przed saba minimum dwoch PRZECIWNIKOW a nie zawodnikow, bo to nie jest jednoznaczne z jakiej sa oni druzyny - to po pierwsze. Po drugie - w momencie gdy pilka prowadzona przez zawodnika jest blizej lini bramkowej niz conajmniej dwoch przeciwnikow, wowczas to ona wyznacza linie spalonego i nie ma kompletnie zadnego znaczenia czy podanie jest do tylu czy do przodu, wazne zeby zawodnik do ktorego adresowane jest podanie nie byl blizej lini koncowej niz pilka (moze bec w jednej lini lub za linia pilki). Wogole nie wiem skad sie u ludzi bierze to przekonanie o tym, ze jezeli podanie nastepuje do tylu, to nie moze byc spalonego, bzdura totalna! Przeciez, jezeli zawodnik jest na pozycji spalonej i "wraca sie" po pilke do niego zagrana, to zawsze jest spalony, bez wzgledu na to czy podanie jest to przodu, w bok, czy do tylu - wazne, ze odnosi korzysc z posiadanej pozycji i tylko to sie liczy przy ocenie spalonego. O przypadkach tzw. spalonego powrotnego, czy pasywnych pozycji lub poznego aktywowania sie zawodnika nawet nie bede pisal, bo chyba nie ma to sensu.
Wogole to sam nie wim po co ja to pisze, przeciez wiekszosc "znafcuf" i tak nie zapamieta lub nie zrozumie, a pozniej w pierwszej kolejnosci beda zbierac glos w sprawie przepisow, o ktorych g... wiedza. Czemu sie zreszta nie dziwie, bo skoro 90% naszych komentatorow telewizyjnych ze Szpakiem na czele nie odnawia swojej wiedzy na temat przepisow i tkwi wiadomosciami o przepisach gry w pilke nozna gdzies w czasach Ciszewskiego, to nie ma sie czemu dziwic, ze potem sa takie wlasnie komentarze. Wiadomo, zawsze najlepiej wyladowac sie na arbitrze, a to ze jeden czy drugi krytykant sam nie ma zielonego pojecia o przepisach, tylko powiela zaslyszane z niewiadomego pochodzenia zrodla jakies wiadomosci - nie ma juz zadnego znaczenia.

A zeby juz calkowicie nie zostac posadzonym o post nie na temat - to w tej konkretnie sytuacji oczywiscie o spalonym nie moze byc mowy, a film jak dla mnie bardzo dobry choc przewidywalny, ale tego akurat nie zaliczylbym w poczet wad tegoo filmu, wrecz przeciwnie - kazde inne zakonczenie byloby chyba gorsze (no i niezgodne zbytnio z oryginalm)

ronk

tyyy ronk ty wiesz co to spalony????? rozsmieszyles mnie.. podanie do tylu i spalony! hahaah nie znasz sie na pilce to nie ogladaj takich filmow, nara

ocenił(a) film na 9
ronk

Stary spalony... przestań... zasady się zmieniają ale od zawsze gdy piłka jest podawana do tyłu nie ma spalonego !! to jest ważne a właśnie tak przy strzale było!! Wiec napewno spalonego nie było... Zachęcam do poczytania książeczki z przepisami...
Mecz jeden z lepszych dt. piłki nożnej, ale wiadomo każdy ma swój gust... ale zanim zakładacie takie tematy miejcie trochę podstaw by się wypowiadać... pozdro dla znawców futbolu :D

ocenił(a) film na 10
ronk

Ale jajca, jeden ze słabszych filmów tego reżysera?? Kurcze to ma facet pecha bo to jego jedyny film jaki do tej pory nakręcił. A film był spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones