PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339458}
1 767
chce zobaczyć
Metal Gear Solid
powrót do forum filmu Metal Gear Solid

Fajnie jakby twórcy zrobili z MGS'a mini serial, bo zastanawiam się jak mają zamiar upchnąć tyle
fabuły w jeden dwu godzinny film? Boję się, że wszystko może zostać uproszczone, chociaż jeżeli za
wszystkim będzie stał Kojima to może nie ma o co się bać, on raczej nie pozwoli zrobić zwykłego
filmu akcji ze swojego dzieła.

Pajus_f

Może film będzie dłuższy. Ja obstawiam jakieś 2,5 h w porywach do 3, ale to tylko takie zachcianki :D No jeśli Kojima przy tym będzie pracował, to nie pozwoli tego zepsuć, ale wiadomo, że nawet w tych 3 godzinach nie da się umieścić wszystkiego. Bardzo się cieszę na ten film, choć przyjdzie nam na niego czekać pewnie jeszcze z 2 lata minimum. Jednak jak tak pomyślę, to nie mogę sobie wyobrazić MGS'a zekranizowanego :D

użytkownik usunięty
Pajus_f

Myślę, że Kojima w ogóle nie dopuści do powstania tego filmu. Przenoszenie tej historii do medium rządzącego się znacznie bardziej odmiennymi prawami niż - analogicznie - film od książki nie skończy się dobrze. Już apogeum głupoty były plotki o ekranizacji Shadow of the Colossus, przecież głównym plusem tej gry jest immersja i emocje odczuwane przez grającego właśnie dlatego że ON to wszystko robi. Gdyby oglądać te wydarzenia z boku, straciłoby to połowę uroku. W MGSie natomiast czwórka aka finał musiałaby być podzielona nie na dwie części jak to ostatnio bywa, a na 5 w porywach do 50.

Pajus_f

Film będzie krótki, Snake nie będzie miał pada, którego będzie mógł przełączyć do drugiego portu i Mantis go skończy.

Pajus_f

Zawsze mogą zrobić kilka filmów. Albo jeden dłuższy. Albo podzielić na 2 części w sensie, tak jak był podzielony Harry Potter i Insygnia Śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones