PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339458}
1 769
chce zobaczyć
Metal Gear Solid
powrót do forum filmu Metal Gear Solid

Jakie wrażenia????
Ja czekam na przesyłkę z grą ze Stanów, nie moge się jej doczekać!!!

Sackboy

A nie mogłeś kupić w Polsce? :) Bez problemu można dostać w sklepach, w internecie itd.

Co do wrażeń z gry to wkleję mojego posta z forum 'nowe technologie':

A ja mam PS3 i MGS4 LE. Trzy lata zbierałem kaskę i czekałem na TEN moment. Zacząłem grać 12go, skończyłem wczoraj. Nie chce za dużo pisać co by nie psuć wam zabawy, ale jak jesteście fanami i graliście w poprzednie części to będziecie zachwyceni. Ta gra to piękne pożegnanie z BOHATEREM i podziękowanie dla fanów. Kojima chciał uszczęśliwić wszystkich i chyba mu się to udało. Jeden etap dla fanów Snake Eater, jeden dla fanów jedynki, jeden dla fanów dwójki, i dwa dosyć oryginalne jak na MGS. Do tego oczywiście ciekawe bossy. Niestety za dużo pokazano w trailerach i pierwszy rozdział nie będzie stanowił zaskoczenia. Ale im dalej tym lepiej. A finałowa walka i końcowy filmik (chyba ponad godzinę) to czyste i genialny majstersztyk! Gra ma jakieś tam drobne minusy, ale one wysiadają przy potężnej dawce grywalności, nowościach, fenomenalnej oprawie AV i genialnie wyreżyserowanych cut-scenkach. Jak dla mnie GRA ROKU, bo nie sądzę żeby coś mnie jeszcze w tym roku tak chwyciło za serce. W ogóle mało jest już gier dla tzw. hardcorowych graczy. Teraz tylko MMO i casual. Nie sądziłem że branża pójdzie w takim kierunku. Dlatego cieszmy się że mamy Hideo Kojimę. A jak zobaczycie na napisach końcowych kogo zagrał w grze... :)

10/10

Dla tej gry warto kupić PS3 i telewizor LCD bądź Plazmę. Tu od początku do końca czuć ten obiecany 'negt-gen'.

matt80

No to lux!!!!

Ja dopiero kończę act 4. Jak na razie to jestem zadowolony!!!
Zastanawiam się o czym może być film??? Jak myślisz???
Pozdrawiam

Sackboy

Ja skończyłem wczoraj i jestem pod wrażeniem całej gry.Hideo Kojima to geniusz w opowiadaniu histori.Cała gra trzyma w napięciu aż do rewelacyjnego zakończenia.Trzymam kciuki za film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones