PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339458}
1 769
chce zobaczyć
Metal Gear Solid
powrót do forum filmu Metal Gear Solid

W kółko pieprzycie jak stare baby na straganie a ja jako fan serii MGS mam proste pytanie: "Kiedy i czy wogule? do cholery wreszcie wyjdzie ten film na podstawie mgsa" juz dawno było pare zajawek w postaci nowych informacji o tym filmie i widze że gówno z tego wynikło,nawet na stronie tytułowej pisze ze gra na podstawie Hodeo zamiast Hideo Kojimy,co to ma znaczyć?widze że ludzie którzy pisali info o tej grze lub filmie jak kto woli mieli wiedze na poziomie dziecka lego lub duplo jak kto woli...dlatego niech ktos wreszcie napisze tu coś konkretnego,bo marzeniami o wcieleniu się kogoś w role snake'a lub innych pierdółek marzycieli nie zajdziecie nigdzie,mają być jednoite fakty a ja ich nie podam bo od tego to są inni!

snakeros2225

Faktów nie ma. Poporostu. Dlatego wszyscy na całym świecie spekulują. To tak samo jak przed każdą kolejną częścią gry, z tym, że nie ma nawet najmniejszego screena czy teasera...
Fakty są tylko dwa, że David Hayter nie będzie miał nic wspólnego z tym filmem i że Kojima jest producentem wykonawczym.
I zwróć uwage że większość fanów na tych forach o mgs, pisze o grze a nie o flimie.

ocelot_3

Bez Davida to nie będzie metal... Snake z innym głosem to już nie będzie Snake... w ogóle beznadziejny pomysł robienia filmu na podstawie MGSa!
Gra kultowa ,ale tylko dlatego , że idealnie zostały dopasowane: fabuła, muzyka, głosy postaci. W ciągu 2 godzin trwania filmu nie zostaną przekazane widzowi treści, na podstawie których można by zbudować odpowiedni klimat...jak ktoś chce obejrzeć Metala to proponuje Theater Mode w grze(można jeszcze skorzystać z youtuba).
Film będzie kichą, a szkoda...
PS.
There's only room for one Snake...ten z filmu odpada!!!

Hero_4

to samo zrobili z filmem HITMAN .. dali jakiegoś słodkiego chłoptasia z prowincji zamiast krwi głodnego z reklamy callsberga..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones