PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31352}
8,0 24 740
ocen
8,0 10 1 24740
7,9 27
ocen krytyków
Metropolis
powrót do forum filmu Metropolis

Być może kogoś zaciekawi taki punkt widzenia. Wygooglowałem przed obejrzeniem filmu:
http://vigilantcitizen.com/musicbusiness/the-occult-symbolism-of-movie-metropoli s-and-its-
importance-in-pop-culture/

ocenił(a) film na 7
Writer

Gratuluję, chciałem napisać dokładnie ten sam komentarz, z dokładnie tym samym linkiem do strony Vigilant Citizen, i widzę, że Ty już zapoznałeś się dobrze z tematem. Komentarz już ma 8 lat, ale jest bardziej aktualny niż kiedykolwiek. Polecam wiele innych analiz na tej stronie, np. o Lady Gaga i dzisiątkach innych symboli masońskich i satanistycznych, oraz odniesień do Metropolis.

Studiuję teorie konspiracyjne od dwóch lat, na początku byłem sceptyczny, niemniej jednak myślę, że niestety rzeczywiście elity masońskie, z satanistyczną ideologią, rządzą rządami, finansami i Hollywood. Metropolis jest jednym z najważniejszych filmów powiązany bardzo wyraźnie z tą tematyką, obok "Eyes Wide Shut" Kubricka i "Rosemary's baby" Polańskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones