PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019714}
7,0 26 596
ocen
7,0 10 1 26596
6,3 30
ocen krytyków
Między nami żywiołami
powrót do forum filmu Między nami żywiołami

Nie rozumiem skąd tak wysokie oceny, bo bajka jest po prostu nudna. Chyba pierwszy raz na bajce Disneya starałem się jakoś dotrwać do końca. Dziecko mało mi nie usnęło. Oczywiście bajka porusza ważne tematy - jak prawie każda bajka ma walory edukacyjno-moralizatorskie - ale jest dużo innych, lepiej zrobionych filmów. Zabawne teksty dla całej rodziny? Nie umywa się to do "Zwierzogrodu". Ważne kwestie? Dużo lepsze jest "Soul". Humor? To nawet nie zbliża się do "Shreka". Obejrzałem z uwagi na wysokie oceny innych, ale oglądanie tego, przy tylu innych pozycjach do wyboru, to strata czasu.

ocenił(a) film na 4
Falcor1

Uff, myślałem że ze mną jest coś nie tak, ale na szczęście zobaczyłem Twój komentarz.
Film jest zaskakująco wtórny jak na Pixar, chyba że są tutaj tylko wyrobnikiem. I mam tu na myśli zarówno sam pomysł, jak i opowiedzianą historię - jej treść i formę. Jest po prostu nudno i wtórnie.
Animacja też jest po prostu przyzwoita - ot, nie zeszli poniżej narzuconych sobie wysokich standardów, ale bez fajerwerków lub opadu szczęki.

ocenił(a) film na 3
Falcor1

Zgadzam się z powyższymi. Słaba jakoś animacji - kilka tylko jakiś scenek, gdzie było widać moc Pixara. Audio też takie sobie. Fabuła słaba. Daleko tej animacji do Soul - tam obraz miażdzy - momentami wydawać się mogło że oglądam film.

mediaweb

Zgadzam się z Wami, najnudniejsza bajka Pixara jaką dotąd widziałem :/

Falcor1

zobaczcie watch?v=OwMpXqwxKBk

ocenił(a) film na 6
Falcor1

Uważam, że Aryskotraci jest nudniejsza

ocenił(a) film na 10
Falcor1

Jak dla mnie to Shrek jest nudniejszy a wszystko sprowadza się do gustu widza jak i interpretacji.

Falcor1

Kto robi oceny konta może. Ocena o 30% za wysoka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones