PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 175 204
oceny
7,4 10 1 175204
8,2 39
ocen krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami
ocenił(a) film na 10
ural

ano właśnie...

ocenił(a) film na 10
black.squirrel

mam to samo...mój ukochany film, oboje kapitalni, zresztą Giovanni Ribisi też mnie swoją grą kupił

RobertW1973

piękny film:*

ocenił(a) film na 10
mrs robinson

i głupia Anna Faris ;-) najlepszy film wszech czasów - jak dla mnie

ocenił(a) film na 1
smoke_city

co jest z wami ludzie nie tak ??? jesteście niedorozwinięci , czy to wasz jedyny film jaki widzieliśie w zyciu, i dlatego wam się podoba ,tu oprócz pięknej Scarlett Jphansson nie ma się co podobać beznadziejny scenariussz sprawia ze film jest nie do zniesienia nic się nie dzieje tylko gadają i to nie zbyt ciekawie.
w top 100 najgorszych filmów wszechczasów ten był by wysoko/ a najbardizej mnie wkurza ze zakazdym razem ja zobacze beznadziejny film a potem jak wchodze na filmweb to jest ciągle tak samo zawsze jakas sraka czy pierdzioch się znajdzie który powie ze to jest jego najpiekniejszy film wszech czasów

ocenił(a) film na 7
konrii_2

Ludzie patrzą na oscary i mówią automatycznie "super film". Wg mnie średni, nic się nie dzieje, słabe zakończenie.

ocenił(a) film na 10
MichalKazimierczak

Czasami wydaje mi się, że ludzie dzielą się na tych, którym ten film, się podoba i resztę.

ocenił(a) film na 5
ural

nie zrozumiałeś za pierwszym razem tego filmu?

ocenił(a) film na 10
boorner

Niektórzy doceniane dzieła oglądają wiele razy, a inni mają tak niskie IQ i są tak bezdennie tępi, że nie rozumieją ani tekstu pisanego, ani sensu czyjejś wypowiedzi. Ale nie martw się, nie mam ci tego za złe, w końcu to nie twoja wina, ze twój ojciec wyjął kondoma z tobą zza szafy dopiero po dwóch latach od niezbyt obfitego wytrysku.

ocenił(a) film na 5
ural

dzięki za tak obszerne wyjaśnienie; dobrze, że twój tatuś spłodził cię tak jak należy bo nikt by mi tego tak świetnie nie wyłożył. Twoje teksty zapewne robiły furorę w gimnazjum, skąd zapewne pochodzą, i pewne każdy chciał się z tobą zadawać. Ale nie martw się, nie mam ci tego za złe, w końcu to nie twoja wina, że nie umiesz dostrzegać ironii w wypowiedziach innych...

boorner

a może twa wypowiedź była daleka od ironi, dlatego jej nie dostrzegł...?
o gustach się nie dyskutuje, nie podobało ci się, to oceń nisko i odejdź w pokoju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones