PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 175 204
oceny
7,4 10 1 175204
8,2 39
ocen krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami

polski tytul idealnie dobrany odziwo, kocham tak niedosłowne, inteligentne i klimatyczne
filmy . swietne polaczenie murraya i johanson!

urson1

Historia o samotności, o tym, jak trudno jest spotkać kogoś, kto zapełni pustkę w naszym życiu, nada sens każdej chwili. W magiczny i subtelny sposób pokazuje, jak obcy sobie ludzie stają się sobie coraz bliżsi,niekiedy nawet znacznie bardziej serdeczni od osób, które kochamy. Mimo prostoty, zadaje nam wiele pytań, które możemy albo zostawić bez odpowiedzi, albo na nie odpowiedzieć. Film o miłości,który rozkochał mnie w sobie hipnotycznie i nieodwracalnie...more than this...there is nothing
Pozdrawiam cieplutko:)

ocenił(a) film na 9
urson1

Uwielbiam Murraya za całokształt, ale tym filmem powalił mnie na kolana. Sofia Coppola całkowicie zasłużyła na noszenie tego nazwiska. Scarlett zaskoczyła mnie bardzo na plus. Naprawdę brak jest takich filmów - o życiu - mamy zalew niczego, jak patrzę na niedawne premiery to zaczynam nienawidzieć kino - Ghost Rider 2, Titanic 3D, American Pie (34), gubię się w cyfrach. Pozdrawiam znawców kina.

ocenił(a) film na 9
urson1

mi tez film bardzo sie podobal. ;) wlasnie z pozoru film jest nudny, nic takiego sie nie dzieje, nie ma zadnej specjalnej akcji, dialogow, sami glowni bohaterzy sie nudza. i wlasnie fascynujace jest to, ze w tej "nudzie" nagle miedzy bohaterami rodzi sie uczucie, fascynacja. zagubieni, zyja w otoczeniu obcej im kultury, nagle odnajduja siebie. wszystko jest inne: wiek ich dzielacy, kultura, doswiadczenie, cel dlaczego tam przebywaja... a nagle rodzi sie miedzy nimi cos niezwyklego. wyczuwa sie jakies napiecie emocjonalne, czuc to, ze miedzy bohaterami rodzi sie uczucie. wszyscy, ktorzy to ogladaja, uczestnicza w wydarzeniach, czuja to, co czuja tez glowne postacie :) naprawde dobry film.

kitchenoflove

bo życie właśnie takie jest... z pozoru bez większej akcji w codzienności, ale takie momenty w życiu zmieniają nas na zawsze.

urson1

przepiękny film, cudowne i bardzo klimatyczne zdjęcia! nie nudziłam się dzięki nim ani przez chwilę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones