5,0 20
ocen
5,0 10 1 20
8
chce zobaczyć
{"type":"film","id":222001,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+bez+wizy-2001-222001/tv","text":"W TV"}]}
Miłość bez wizy
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Bohaterami filmu są Roman i Lena. Darzą się wielką miłością, o której otwarcie mówią. Jednak pomiędzy nimi stoi granica polsko-ukraińska, która przeszkadza w stworzeniu normalnego związku. Dodatkowo Lena na Ukrainie zostawiła syna, za którym bardzo tęskni... Ślub byłby najlepszym rozwiązaniem, lecz ona ma w swoim kraju męża, musiałaby sięBohaterami filmu są Roman i Lena. Darzą się wielką miłością, o której otwarcie mówią. Jednak pomiędzy nimi stoi granica polsko-ukraińska, która przeszkadza w stworzeniu normalnego związku. Dodatkowo Lena na Ukrainie zostawiła syna, za którym bardzo tęskni... Ślub byłby najlepszym rozwiązaniem, lecz ona ma w swoim kraju męża, musiałaby się więc najpierw rozwieść. Na to jednak potrzebne są pieniądze. Roman sam nie jest w stanie zarobić i na utrzymanie rodziny, i na załatwienie jej sprawy w sądzie. Co gorsza, ona musi co trzy miesiące przekraczać granicę, by przedłużyć wizę. Urzędnicy na granicy traktują ją jak kobietę drugiej kategorii.

Miłość bez wizy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.